Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    Gondoltam rendelek új ablaktörlő lapátot, az SWF-es cikkszám alapján ami a legutóbbi gyári ablaktörlőn volt.
    [link]
    hát… legalább lehet kapni… asszem maradok a gyárinál.

    Ami Bosch / Valeo és ugyan az a lapos felfogatása van mint a gyárinak, konkrétan olcsóbb a gyárit megvenni, mint a brandeltet.

    A hosszú hétvégét kihasználtam, és lebontottam a CC teljes műszerfal, és tető burkolati elemeket, elmostam mosogatószeres vízben, a fent maradt részeket ecsettel átdörzsöltem, kiporszívóztam, kicseréltem a Patenteket, a surlódó felületekre pedig tekertem teflonos bandázst, a patentekre sűrű, fehér, agyváltóba való Shimano zsírt, a tetőnél a “felkoppanó” részekre öntapadós neoprén lapot.
    Újra bandázsoltam a vezetékeket, és kapott mindenhova szivacsos rezgésmentesítőt.

    El sem hiszem. Megszüntek a zörgések, a kigyorsításkor bizonyos fordulatszámkor a rezgések, az úthibáknál koppanások.

    Mindezt úgy, hogy derekasan bevallva, az utóbbi 3 hónapban le se mostam a kocsit, mert az építkezések miatt, reggelre olyan mocskos lett, mintha hozzá se nyúltam volna, sőt, ha reggel pára volt, rá is kötött a cucc.

    A mókás, hogy új lakó a környéken, immár az 1 utcatömbben levő CC-k száma 4-re nőtt.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák