Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz mikung #57499 üzenetére

    Régen, valamelyik hivatal a mamámat nevezte át. Egy "A" -t "Á" -ra. Azóta minden okmányomban így szerepel. Nagy tortúra lenne megváltoztatni, úgyhogy inkább rájuk hagytam. Ez az adategyeztetősdi pedig egy vicc. Tavaly, az elsőt személyesen intéztem. Valami tanulók voltak a bótban segíteni. Szólítottak, odamentem a pulthoz, elvégezte. Mondom, papír plíz! Ő nem tud adni papírt. Kiderült, hogy amit ők csináltak, az ugyanaz az online egyeztetés, mint amit én csinálhattam volna otthon. Kérdeztem az ifjú titántól, hogy mit gondol, mi a bánatos nyavalyáért caplattam be ide? Erre átirányított egy másik pulthoz, ahol egy Telenor alkalmazott megcsinálta a személyes egyeztetést. Így már van igazolásom arról, hogy a Telenor rendszere elfogadja a "lakcím nélküli" bejegyzést. Nem tudom, hogy mit válaszolnának, ha megkérdezném tőlük, hogy akkor ugyaneezekkel az adatokkal miért nem köthettem náluk számlás előfizetést. Vicc ez az egész. Visszaélés esetén mit ér egy hivatalos szerv a" lakcím nélküli" bejegyzéssel? Arról nem is szólva, hogy VOIP -on símán használhatnék hivatalosan regisztrálatlan (pl. nomadikus) számot. Azt hogy nyomozzák vissza egy bűncselekménynél? Sok hűhó, semmiért.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák