Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz Daneeka #29330 üzenetére

    Hagyhatod. Ha tudtam volna 2 és fél éve azt, amit most, akkor nem cseréltem volna le a 10 éves SIM kártyámat. Akárki akármit mond, az új kártyák több energiát zabálnak, hamarabb merül le a telefon. A régi SIM-el 6-7 nap készenlétet tudott a telefon, amint belekerült az új, egyből csak 5 napot, nagy ritkán visítva kibír 6-ot, de az ritka mint a fehér holló. Persze jöttek a szokásos dumával, hogy az akku gyengül. Naja, éppen attól a pillanattól fogva, hogy új SIM lett. De mivel kötötték az ebet a karóhoz, hát legyen. Vettem új akkut. Azzal csak 4, esetleg 5 napot bírt. Így aztán visszakerült az eredeti gyári akku, ami decemberben volt 7 éves. Köszöni szépen, jól van, fáradásnak semmi jelét nem mutatja. Áprilisban lesz 3 éve hogy ki lett cserélve a kártya. Mivel 2 évente ingyen lehet cseréltetni, áprilisban megint cseréltettem, hátha visszafelé fejlődbnek és kisebb a fogyasztása. Hát nem. Ugyanannyit bír a telefon. Ja, mindezt úgy, hogy sosem kapcsolom ki és 3G-re van állítva első perctől fogva.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák