Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    Sziasztok!
    Van egy kis gondom! :O youtube alapján megnyírbáltam a telenoros kártyám(Lumia 800-ba csak így tudtam belepasszirozni), látszólag jól sikerült a dolog, de azóta kb. 3 hete már, néha újraindulgatnak vele a telefonok :(( Bebattyogtam helyi Telenorhoz, mondom sz*r a kártyám, azt mondja csaj ok semmi gond 5 ezer+fa,. mondom jáááájj :Y Kéri a régi kártyát na mondom klafa, most jól le leszek b*szva, nézi-nézi, azt mondja mit csináltál vele, mondom mikrosimesítettem, azt mondja itt kicserélték volna 3 ezer párszázért mikrosimre, ja mondom ok de ez ingyen volt! :P Kérleltem, hogy cserélje már ki ingyért a 2 szép szememért, de mondta, hogy ez akkor az ő káruk lenne, stb., látszik a kártyán, hogy megrongáltam, blabla, de ha ügyfélszolit felhívom és kapok írásbeli bejegyzést a számítógépen, akkor bíz ő ingyen kicseréli. Nosza ügyfélsz. felhívom, erre mondja csóka, hogy ok megoldja a dolgot, 10 perc várakozás után benyögi, hogy 2010 okt.-ben volt már egy ingyenes kártyacsere így bájbáj Szása...majd 2012 okt.-ben lehet róla szó! Fasza, de nekem most vacakol a kártyám :( Visszaemlékeztem a cserére, akkor lett kicserélve a közel 6 éves kártyám egy újra, ami több számot tud tárolni, stb. Most e miatt nem lehet. Csajoknak mondtam mit mondott az ügyintéző, azt mondták sorry, viszlát! :U Ötlet, hogyan cserélnék ki ingyér, mert jó lenne a havi 15 ezres előfizumat normálisan kihasználni, másrészt nincs egy kanyi vasam sem új sim kártyára momentán!?. :O Kérlek adjatok ötleteket, esetleg ha van itt egy Telenoros kollega akkor szólhatna pár jó szót az érdekembe, mivel már kb. 2004 óta hűséges előfizető vagyok, ennyit megérdemlek, ha már hibáztam is és elbarmoltam a kártyám... :o

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák