Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz mzso #26367 üzenetére

    Egy katasztrófa az izzós. Mintha egy vasalón sütnél. Mire feleszmélsz, hogy lejjebb kéne venni, addigra rég odaégett, mert a főzőlap attól még ugyanúgy forró marad hiába veszed vissza. Kb mindent odaégetek, amikor náluk főzünk vagy sütünk, úgyhogy vettünk egy Aldis konnektoros indukciósat, és azt használjuk. :DDD Még az is komfortosabb,pedig az egy valóban hülye technika. Még nyaralni is vittük, es jól tettük, mert a szálláson is rezsó volt. Borzalmas. :(

    Nem. Csak a két szélső balt lehet összekapcsolni, de mégis jól működik. De csak palacsintasütővel próbáltuk.

    Nekem semmi ilyen drasztikus és feltűnő ki-be kapcsolás nem rémlik. Az tény, hogy 8 as fokozatig nagyon lightos, de pl, ha már felforr egy töltött káposzta, én 5-6 fokozaton 65 percet főzöm még automatikus kikapcsolással és tökéletes lesz.
    Hagymát mondjuk 10 esen kezdem el dinsztelni, az pont jó. Utána csirkehusi 10 esen ugyanúgy..
    Rizst felforralom 12-13ason, utána vissza 5-ös és 12 perc alatt kb jó lesz. Itt sem vettem észre kapcsolgatást. Ha csinálja is, nagyon jól modulál. :K

    Bekötésnél viszont ne blankold le a gyári végeket, ha esetleg vissza kéne küldeni, ne ebbe kössenek bele.

    Ja igen, itt két fázissal használjuk az EIV-et.
    A másik kecoban viszont hidaltan kötöttem be, mert egy fázis van 32A összesen. Két fázis előnye abszolút kijön, ha több zóna megy. Ugye bal és jobb oldali zóna 1-1 fázis..
    Na, most, ha csak egy fázis van, akkor nagy üzemi körülmények között mindegyik maxon járatva érződik, hogy visszaveszi a teljesítményt(a két fázison működő főzőlappal összevetve). Egyébként amíg egy fázison használtuk addig is örültünk neki és abszolút jól működik.. Havernak egy fázisra kötöttem és nagyon szereti így is. Lényegében, ha "takarékra" rakod, akkor már untig elég az egy fázisos Kraft is. :K

Új hozzászólás Aktív témák