Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Atomgeszi #26368 üzenetére

    Sokan össze vissza keverik a fogalmakat, nekik az "izzószálas" a kerámia, mert vörösen izzik.
    Gondolom neked is a normál "rezsó" főzőlap a rossz, a vaslpos vagy vas spirálos.
    Az üvegkerámia sokkal gyorsabban reagál, azon nincs ilyen gond. (ok, asszonynak van, mert képtelen felfogni, hogy rárakja a vastag serpenyőt, akkor a rántotta ha elkezd szilárdulni elzárható, neeem, maxon tolja amíg kész nincs akkor lehúzza az edényt és kikapcsolja :D

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • mzso

    veterán

    válasz Atomgeszi #26368 üzenetére

    "Bekötésnél viszont ne blankold le a gyári végeket, ha esetleg vissza kéne küldeni, ne ebbe kössenek bele."

    Nekem az a problémám, hogy van fali kábel, én inkább azt használnám. ez csak De nem tudom, hogy garanciavesztés nélkül lehet-e cserélni. Meg olyan körülményesen van rögzítve. Van valami műanyag fedél, ami úgy néz ki kipattintható, de nem mozdul, meg torx-csavaros kábelrögzítő van.

    Akkor le tudom ezt szerelni garancia problémák nélkül?

    "Nem. Csak a két szélső balt lehet összekapcsolni, de mégis jól működik. De csak palacsintasütővel próbáltuk."

    Én is arra gondoltam.

    (I)"Két fázis előnye abszolút kijön, ha több zóna megy. Ugye bal és jobb oldali zóna 1-1 fázis.. "(/I)

    Nem a két első és hátsó, és megoszlik a terhelés a két fázis között, ha össze van kapcsolva?

    "Na, most, ha csak egy fázis van, akkor nagy üzemi körülmények között mindegyik maxon járatva érződik, hogy visszaveszi a teljesítményt(a két fázison működő főzőlappal összevetve)."

    Ezt nem értem, ha megvan az áram kapacitás akkor ugyanúgy kéne működnie.

    Ja meg van egy ilyen probléma az electrolux.hu-n:

    Öt év garanciával vettem, de csak egyet jelez. és a *-os megjegyzés meg hazugság, mert nem én regisztráltam, hanem automatikusan regisztrálódott, gondolom mert közvetlenül tőlük vettem. (A -10%-os regisztrációs kuponnal megérte)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák