Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Daywalker #22948 üzenetére

    nos helpelek neked egy kicsit, mivel átestem ezen nemrég

    univerzálisból nem mindegy milyent veszel, olyant vegyél aminek gumis a szára, aminek bakelit azt sírva fogod meghúzni, mert azt hiszed mindjárt elpattan
    akkor ezeknek sokkal hosszabb (esküszöm 2x akkora a menete erre figyelj felszerelés előtt, nehogy utána vedd észre, hogy esetleg vágni kell belőle stb.) gyengébbek az anya csavarjai (érdemesebb a gyárival visszafogatni) a negatívum kb ennyi.... ja igen, meg jobb ha tisztogatásnál vigyázol, mivel ezek az univerzek úgy vannak megoldva, hogy kb 1cm-re sincs az indexbúra beleágyazva ebbe a gumis dologba, én tisztogatásnál simán kifordítottam -utána persze ragasztó aztán újra a helyén, de hát na :)

    attól, hogy kisebb ne félj, én nem vettem észre semmi különöset, pedig a gs em gyárijaihoz képest majd' harmad akkorkák, de normálisan láthatóak

    azokkal az alátétes mizériákkal nekem nem kellett foglalkoznom, mivel a hátsó gyári indexemről lejött az alátét (pedig azt hittem, hogy össze van gyógyítva gyárilag....de nem!) előre meg naked motor szellemében nem kellett VOLNA semmi alátét, ha a (fent már említett hossz miatt) a lámpaburám nem ütközik olyan szinten az index menetébe, hogy ne az eget világítsa a lámpám.... nem lehetett megdönteni lefelé :) vett Édesapám háztartási boltban tök frankó (asszem szódásszifon tartozék) fekete alátétet ami pont annyira kiemelte, hogy még legyen elég menet felfogatni, és voálá kész az indexem :)

    és ha hiszed ha nem, nem a legolcsóbb 2-3 ezres/pár indexről beszélek ezek 5100 pénzbe kerültek per pár, és ezekkel van ilyen gond :) de ettől függetlenül ebayen vagy motorosboltban kell vadászni ilyen (láttam van sportmotor specifikusan led vagy mini index alátét lapka) aztán kész :)

    ja igen szerk: szerintem nem kell neked semmit sem ragasztanod, ha ilyen alátétet veszel, mivel maga az index felfogató anya csavarja fogja annyira megszorítani, hogy rászorul flottul az idomzatra

    ja iigen és a legfinomabb ügy :D hogy a kábelei (lehetséges) hogy sokkalta rövidebbek lesznek az univerzálisnak mint a gyáridnak, szóval ott kell majd farigcsálnod

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák