Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz #86322688 #45370 üzenetére

    Oké, a gh5s-el lehet, hogy tévedtem, bár azért megvárnék még pár tesztet. A mondanivalóm lényegén nem változtat, amit valamiért nem akartok felfogni vagy nem tudom... lehet én fogalmazok idiótán.
    Na most akkor ha veszünk egy 1200d-t, vagy bármilyen fullhd canont és összehasonlítjuk az ajánlott kisebb szenzoros fullhd panákkal, szerinted magas iso-n jobb lesz a canonok videója csak mert nagyobb a szenzor? Ezt próbálom neked elmagyarázni, hogy NEM. Mert a videó és a raw fotó két teljesen különböző dolog és a canonok videója egy interpolált szutyok. Keress rá bármelyik videó specifikus teszter oldalon a canonokra, hamar megérted miről zagyválok... pl. eoshd. Vagy hasonlítsd össze őket magad, ha van lehetőséged rá. Vagy tessék, ezt én lőttem, ugyanott, ugyanakkor, mindkettő iso1600, fullhd és igen, az elsőn is jó helyen van a fókusz :D . Szal, első "nagy szenzoros" 70d, második egy gh2... screenshot és a prohardver is tömörít, de a lényeg látszik. A canon videója egyszerűen szétesett...

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák