Új hozzászólás Aktív témák

  • Biqci

    aktív tag

    válasz Beus0726 #190999 üzenetére

    Szerintem kabrióba dízelt venni borzasztó ötlet. Míg fenn van a tető talán elmegy, de ha lehajtod és azt a kerregést kell hallgatni... Itt a szomszéd házban az egyik fickónak van egy Audi A4 dízel kabrió. Hát inkább nem mondok semmit. Pedig nekem is dízel van, egy Accord, (amit városban gyakorlatilag nem használok, arra van más) de egészen más egy kombiban, mintegy nyitott tetejű autóban.
    De úgy általában. Mivel rövidebb távokra használnád és relative fiatal autót szeretnél, ezekbe már benne van minden, ami igazán fel tudja borítani a családi költségvetést. Inkább a kúton fizess többet, mert ez legalább kalkulálható, mint a szervízben szembesülj egy tragikus összeggel.
    Ismered a mondást ugye, hogy nem évjáratot veszünk. Ha ilyen kocsik jönnek képbe, (mindegy milyen okból) akkor alaposabban szemügyre kell venni őket, de meg lehet venni. De vagy veszel újonnan egyet, ami sokba kerül de legalább feltételezheted, hogy egy darabig nem kell rá költeni (ami nem mindig igaz, a másik topikban vannak többen is, akik eléggé elégedetlenek az újonnan vásárolt kocsival), vagy bevállalsz egy ilyen időset. De nem fog a 13 éves autó másnapra széthullani, csak mert elérte ezt a kort...

    "For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

Új hozzászólás Aktív témák