Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Khelben #20793 üzenetére

    Én a rendőrségtől szedtem az idézetet, ahogy a cikkben is olvasható. De Te biztosan jobban tudod.
    Akkor használd úgy, de ha valaki úgy jön belém, hogy én a belső sávból indexelve kitérek a külsőbe, és onnan a kijáratba, akkor annak már nem kell betétlapot töltögetnie....
    Ha az ütközés úgy következik be, hogy ő megy bele az ajtómba, akkor nem én vagyok a hibás, ezt már más által tapasztaltam. Ezért nem szabad ott körözni.

    És most jön az, hogy megcáfollak. Ha a többsávos körforgó előtt tábla jelzi(márpedig jelzi), hogy melyik sávból merre lehet menni, és az illető ennek ellenére a külsőben tesz egy majdnem teljes kört elhagyva nem egy kivezetőt, akkor azt úgy megbüntetik, mint a huzat. Mert ha konkrétan nincs is szabály, a tábla azt képez, akár tetszik, akár nem.
    Akkor talán mégis van itt egy szabály elásva, igaz nem a körforgóval konkrétan, hanem egy táblával.

    Ha nincs tábla, akkor természetesen ahogy Te is mondod, az a szabály érvényesül ami a párhuzamos közlekedésre vonatkozik.
    Egyébként ez az amiről Te beszélsz. És pont ezért van forgalmasabb helyeken táblázás.
    Úgy érzem, elbeszéltünk egymás mellett.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák