Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #19935 üzenetére

    Az meg nekem mindegy, hogy a kolléga hová irkál kezdő létére. A kezdő topikot is ugyanazok olvassák, akik ide is járnak. Kicsit valóban furcsa OFF topikban ON szakmai témát olvasni, de nem ez lenne az első eset.

    Neked lehet, hogy mindegy, de ezt a marhaságot felejtsd már el, hogy a Kezdő topikokba is azok járnak, akik ide. A Kezdő utolsó lapján végigpörgetve simán látszik, hogy 30 fórumtárs nagy része soha nem írt ide, Te mondjuk azt írtad, hogy ugyanazok olvassák, de ugye ezt nehéz látni, ki olvassa, én csak azt láttam, ki az aki írt is ide. Ebből a 30 főből legalább 5 ember aktív segítő, a többi egy része kezdő érdeklődő. Szóval amellett, hogy az a Kezdő szakmai topik, racionalitás is szól mellette, hogy ne itt az Offban kezdjen egy threadet egy kezdő. Sokkal bonyolultabb összefüggéseket is szoktál analizálni igen hosszan, hogy van az, hogy ezt a pofon egyszerű tényt nem érted meg? :N Mondjuk ez nem gond, bár az sem, hogy új fórumtársunk is magasan szart rá, hogy kétszer is megemlítettem, ez nem szakmai topik, hanem Off. Linkeltem is neki, hogy ne erőltesse magát a keresővel, nem értem, miért nehéz sokszor még segíteni is az embereknek.......
    De most legalább alá is támasztottam, miért is értelmetlen ide kezdeni egy szakmai thread-et. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák