Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Toobee #259736 üzenetére

    Mikor az XT 785 (6? :F ) ról váltottam Mavicra érezni véltem a különbséget, de így utólag placebo lehetett, mert annak a 4 aszimmetrikusan elhelyezett reteszelővel ahol 2-2 reteszelt egyszerre, 10°-os volt a reteszelése a Mavic 9°-hoz képest, ami aligha érzékelhető, így talán a pontosabb, atombiztos és nagy felületen történő erőátvitel lehetett az amit akkor másnak, jobbnak éreztem. A réginél, ha két egymással szemben lévő reteszelésből egyik nem reteszelt rendesen, vagy a fog/kalapács hangyafaxnyit is kopottabb volt az az egész racsnidob minimális nyeklését eredményezte amit terhelésnél valszeg. már érezni is lehet. Amit a mostani fogastárcsás reteszelésnél tapasztaltam az a nagyobb ellenállás mert ez olyanokat pattan ,hogy érzem a vázban amint tolom, azt viszont így nem vágom, hogy a sűrübb reteszelás kisebb, vagy nagyobb ellenállást generálhat. :F

    ZolkoW...én azt vissza is tettem kenés után, így is elég hangos még akkor is, ha kissé elmaradt nejem csattogós 3 kalapácsos DT racsnijától a P1800-as kerekén.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák