Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz ronin s8 #25571 üzenetére

    Hát naná, hogy holnap délutántól Compak lesz az eszköz, csak reggel nem lesz időm ezzel kísérletezgetni.
    Viszont tényleg jól este valami IRÁNYmutatás hogy 10-20-30-40 vagy mennyi a "kb-espresso" minőség rajta. Kevesebbet kell kiöntenem a csapba...

    Sajnos sokat fogok errefelé kérdezni, mert ez nálam olyan mint a fotózás: nem elég hogy néha jó egy kép, néha meg rossz, meg kellett értenem az egész "fény" témakört ahhoz, hogy elégedetten tudjak hozzányúlni a 7D-hez. Pedig előtte remekül elvoltam a kompakttal. Ilyen végletes állat vagyok - ha valamit csinálok, akkor vagy minimum vagy maximum szinten teszem... (na jó, maximum-3%, mert az élet legtöbb dolgában a top 3%-ot több befektetés faragni, mint előtte a 97-et :) )

    Jajaja, a tejet egészen biztos hogy jó ideig a nespressoval fogom csinálni, mert roppant kényelmes, és pont olyan habot csinál, amit a párom szeret.

    (#25572) ronin s8: ez wtf? nem szabad kávét ajánlani?

    (#25573) Peti...(16v): nem tudom belőni, mert nincs kedvem kávét inni így fél 12-kor, a gyerekek alszanak, a párom meg leszedi a fejemet ha most kezdek el darálni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák