Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    Tanulságos műsorszámba keveredtem. Szerda este felültem az autóra, irány Konstanz, a svájci határ. Útközben szúrtam ki, hogy az útdíj automata csak azt mutatja, hogy "systempflege", és semmire sem reagál. Este 9, az irodában senki. Gondoltam, a meló nagyobb pénz, mint a bünti, ezért legurultam Konstanzig. Reggel hívom az irányítómat. Szó szerint azt válaszolta, hogy "momentán szar mindegy". Végülis igaz, hiszen Svájcba megyek. Délután jövök vissza Németbe, mondom a délutános irányítónak is a problémát. Azt mondja, hogy majd holnap (azaz pénteken), ha megraktam, akkor beküld szervízbe. Közben gurultam egy gyönge ezrest. Ma meg elkezdtek hápogni, hogy miért nem vettem jegyet. Ember! Hol, és miből? Hát a Shell kártyára. Ez alapból sántít, hiszen a svájci-német határon honnan akasszak le egy Shell kutat? De, biztos, ami tuti, megkérdeztem egy Shell kúton, és persze, hogy nem lehet a Shell kártyával útdíjat fizetni. Most itt tartunk. A lényeg, hogy én legyek a hibás. Csak tudnám, hogy ha ez annyira fontos nekik, akkor miért nem vittek be korábban szervízbe, illetve, miért nem vették meg az útdíjamat online? Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a nóta vége. Még akár pofon is lehet belőle. Az egyiküket amúgy is meg kéne ismertetni a Magyar konyhával egy nagy adag csípős nyakleves által.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák