Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Chaser #6870 üzenetére

    Mindenben 1etértek Veled!
    Azért 1 mondat, de ne morogj..-tudtam, h Te utánanézel, s elmondod az 520-s. Én nem kerestem, mert lusta voltam) Volt itt egy kedves kis barna lány,Evelyn. Őt 1x rábeszéltem Corsair-ra Chieftec-ről. Vett egy 550-est..3 nap és meghótt. Akkor néztem a "miértje" után. Rá 1 évre Engusz vett egy 550-est.de. megvette, du. kicseréltette 520-asra a belő miatt. A gari meg..igen, tök jó az az 5év! Nekem is még több mint 4 év nam:)
    Viszont!!!:::Van egy másik 450-es, arról semmit se tudok, de már az is moduláris. Annak milyen belseje lehet? S miért nem veti meg a lábát egy cég árlistáján sem? 1-2 hétig lehet kapni, azután eltünik, majd napokra bukkan csak fel..???? :F

    Gorneck23: "Amúgy a csendes nyugis esküvők híve vagyok...adjanak össze és jól van..." -Szétröhögtem pici buta agyam! Olyan mintha kb havonta nősülnél!!!!!! :C :C :C

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák