Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz z123456789 #39013 üzenetére

    Úgy néz ki sikerült szerezni ugyan ilyet. Csak ráparáztam szerintem. :)

    Viszont tegnap ránéztem, hogy még is majd hogyan kell kiszedni, illetve tudni akartam a pontos típust. A problémám az, hogy amikor kiszedtem a hibásat (bal oldali), két csatlakozót is találtam, amik közül az egyiket érezhetően lerántottam valahonnan, de lófaszt nem látni ezeken az izzócserélős buzi helyeken, ugye? :(( Meglepett...engem aki nem mestere az elektromos áramnak (meg ugye a kémiának sem. :DDD ld. másik topic ). Aztán kikaptam a másik kupakot is, hogy megnézzem, mi a franc az a másik kábel? Bíztam benne, hogy csak a korábban beépített utólagos Xenon miatt van benne, de marhára nem, mert a másik oldalon van a lámpatesten egy hely ahova rá volt húzva ez a saru, és ha nem volt ráhúzva, akkor meg nem világított. Hát mondom, akkor mindegyik oldalon kell lenni egy pöcöknek ahova a sarut ráhúzom. A bal oldalinál nem találtam egy ilyen kialakított pöcköt, csak egy sima nyúlványt, ami talán lehet ennek a helye. De nem tudtam kipróbálni, mert nem volt jó izzóm. A másikat meg nem akartam kiszedni, mert ha elrontom, akkor egy lámpám sem világít. Nem tudom jobban leírni, és fotó sincs, mert...bárcsak lennék AntMan. Hazaérek kipróbálom, mi a szitu, de a bal oldali lámpánál továbbra is kétséges hogy hova kell azt a második sarut ráhúznom. Nem akarom felgyújtani a kocsit.
    Accord sedan 2003 H1-es izzó.

    Ha valaki rávágná hogy mi ez, és hova kell rácsatlakoztatni, nem lennék ilyen ideges. :( :R

    Talán amit bekarikáztam kábelt, lehet az amiről beszélek.

    És ez mondjuk egy régebbi Accord, de ahova mutat a piros nyíl, ahhoz kell hozzácsatlakoztatni a másik kábelt. Mármint a jobb oldal jelenlegi állapota szerint. Ez egy fém ház, és ezen van egy kialakított nyúlvány. Fotót készíteni majdnem = Mission: Impossible. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák