Új hozzászólás Aktív témák

  • perfag

    aktív tag

    válasz Imics13 #843 üzenetére


    Hello Imics13 !

    > Egyébként most május 8-án jelentik be a V19-et.
    Június 5-én hozta a Tenlinks hírlevél, hogy kijött. Kicsivel továb símogatták :P

    > UGS Corp., a leading global provider of product ... today announced Version 19 of Solid Edge® software, its industry-leading, 3D computer-aided design (CAD) solution. With hundreds of enhancements, the new version delivers ....
    Hogy útálom csak az ilyen reklám szövegeket egy olyan helyen (Tenlinks) ahol a szakmaiság kellene, hogy domináljon! Persze ha csak azt írnák, hogy kijött és van az meg olyan lapos lenne. Nem tudom.

    > Enhanced tools for capturing, modifying and animating how parts are assembled and disassembled enable users to generate high-quality videos for clearer manufacturing instructions, technical manuals and training materials.
    Egy konyhai mixer robbantott ábrájával bizonyítják ezt és mondhatom csak az IsoDraw mintaképein láttam ennyire szép műszaki illusztrációt.

    > Full motion simulation – v.19 offers capabilities to quickly and easily define relationships between different motion drivers, such as gears, pulleys, hydraulic cylinders, and motors.
    Erre leszek csak igazán kíváncsi! Igazi mozgásszimulációk! Ha majd eljut hozzád az új verzió erről írhatnál valami saját élményt - ha lehet.

    üdv.
    perfag

Új hozzászólás Aktív témák