Új hozzászólás Aktív témák

  • Floyd80

    addikt

    válasz Exodion #22974 üzenetére

    Hát ez egy Olsen-banda a javából, napokig nem válaszolnak...és nem tudsz mit csinálni, ha nem küld tracking számot a feladó az UPS nem ad ki semmit, ma is próbálkoztam. Mondom csak tudják, hogy egy futár járt-e egy címen, névre keresni stb., nem-nem tudják, csak csomagszám.

    Február 1: Calvin ír, hogy visszament a csomag, válaszoltam, hogy nem keresett senki stb.
    Február 10. Rájuk írok, hogy mi a f-sz van már, pontosabb plz update this topic.
    Február 19: Joseph, megkérdezi újra a telefonszámom, erősítsem meg az adatokat, küldik újra. Küldtem két telefonszámot, email + kérem a tracking számot. :DDD
    Február 20, Xander megköszöni az adatokat, frissíti a shipping adatoka, ígéri.
    Február 25: esedezem a tracking számért
    Március 1: Joseph, It appears the package is being returned to sender. :DDD

    Amit gondolok most, Xander b.tt frissíteni az adatokat, Joseph meg újra lehagyta a csomagról a telefonszámot vagy rossz formátumba tette rá (UPS szerint telefonszám nem volt a csomagon, de azok is kamuznak: 2021-01-21 19:24 Vecses, Hungary, The company or receiver name is incorrect. This will delay delivery. We're attempting to update this information)
    2. Joseph olyan hülye, hogy bár írt február 19-én még mindig az első szállítást nézi.

    "Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Új hozzászólás Aktív témák