Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz tomcica #9213 üzenetére

    köszi az ötletet, lehet, hogy beruházok még egy futócipőre majd, általánosabb használatra. minden attól függ, hogy mennyire leszek kitartó a sportban, ez sajnos nem túl jellemző rám.

    kezdő edzésterveket hol érdemes nézegetni, amikkel fel tudom magam fejleszteni egy év alatt (amiből ugye a tél kiesik) egy ilyen félmaratoni szintre? jelenlegi paramétereim: 183 cm/81 kg környéke, azon belül mindig is sportoltam, de ez az utóbbi 8 évben gyakorlatilag csak a konditeremre korlátozódik, meg néha egy kis úszásra. tehát nem ismeretlen a sport és az állóképesség, de ez utóbbinak azért híján vagyok mostanában :)

    hp:
    a lunar racert az m3 outletben vettem polgáron, de ott is eseti vételnek számít. aki arra jár nézzen be, sokszor nagyon jó áron lehet kifogni dolgokat (pl. nike running hosszú ujjú felsőt vettem 2k-ért), valamikor viszont nincs semmi használható, tehát mondjuk bp-ről elindulni elég lutri, annak éri meg aki közel lakik és sokszor ki tud oda látogatni.
    de mostanában pl. női flyknitek vannak sokszor 14-15k pénzért, vagy még olcsóbban.

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák