Új hozzászólás Aktív témák

  • attiss66

    senior tag

    Mivel a Karrimor futócipőm már eléggé strapás, vettem a Marketplace-n használtan egy Asics GlideRide futócipőt, ami kicsi lett :DDD , mert nem néztem meg a Karrimor-on, hogy hanyas, 44 és 28 cm. Na én vettem egy 42.5 27-cm-el. Utána nagyítóval megnéztem a Karrimoron és azzal jól olvasható volt a 44 és a 28 cm. Nem értem, hogy miért nem jutott ez eszembe hamarabb. Utána megint csak használtan vettem egy Asics Gél-Pulse 12-őt, 44.5 28,25, ez egy nagyon picit nagy , de amúgy teljesen jó. Ezek a használt cipők nekem ezekre a terepekre( földút/sokszor sáros/, patakpart/göröngyös/) teljesen jók, mert itt "kapnak" a cipők rendesen, újat nem használnék ide. A GlideRide-t megpróbálom kicserélni egy debreceni használt cipőboltban az én méretemre. Amíg a montim szervízelés alatt volt, megint ráálltam a futásra, és újra eléggé megkedveltem. A bringa komfortosabb, a futás szerintem keményebb, a bringán lehet lazítani/amikor nem hajtom, mégis gurul :D /, ha ugyanezt akarom a futásnál alkalmazni, vagyis ,ha nem futok, akkor megállok, nem gurulok tovább, max, ha kifogok egy szederindát/mert akkor gurulok :DDD /. Régebben futottam Maratont/3/, félmaratonokat/sokat/, arra gondoltam, lehet bevállalok egy félmaratont egy idő múlva, ahhoz viszont új futócipőt vennék és ez a cipő tetszett meg, van e valakinek ezzel tapasztalata. Asics Gel-Trabuco 11 GTX [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák