Új hozzászólás Aktív témák

  • attiss66

    senior tag

    válasz xy.zsolt #86105 üzenetére

    Én úgy vettem észre, hogy a sovánság/ha acélos/ a csajoknak bejön. Nekem ez a célom, határozottan, nem tántorít el ilyesmi :DDD , más kérdés, hogy tudom e teljesíteni a tervet.
    És azt vettem észre, hogy minden finom kaja káros, és minden xar kaja egészséges, na ez nehezít még a dolgon. :DDD
    Hamburger, hm!!-kihúzva a listáról többek közt. :D
    A pudingok, túrórudi, dunakavics, télapó fejét leharapni/már a csokiét :DDD /, gyerekkoromtól kedvenc.
    A mostani túrórudi, saját találmány: 20 dkg túró, egy púpozott evőkanál kakaópor, egy lapos teáskanál fahéj, és egy kemény húsú alma összedarabolva kis kockákba/az almamagot és az almamagházat külön megeszem, az almából csak a szárát dobom el/, összekeverve, esetleg még egy fél citrom leve ráfacsarva. Mivel régóta nem eszek édességet, ez már nekem megfelelően édes. Édesítőszert nem eszek semmit, mert szerintem az becsapás. Az egyik unokahúgom, édesítőszeres kólát iszik évek óta, mást nem is, vizet se és olyan kövér lett, mint Gombóc Artúr fénykorában/remélem ezt nem olvassa/, tehát szerintem az édesítőszerek hízlalnak, mint a cukor/de erről nem tudjuk őt meggyőzni/. Nem tudom, hogy hogyan, de szerintem igen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák