Új hozzászólás Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz Polacheck #816 üzenetére

    d2d, door to door, azaz ajtótól ajtóig futást kell csinálni télen. Másképp könnyű megfázni.
    Persze én könnyen vagyok falun, mert 100 méterre van a kedvenc földutam kezdete, és ezen az erdő széle is csak bő 2 km (bár túl sok a vad). Terep domb is van dögivel közel, ha ahhoz van kedvem. Az aszfalt meg a ház előtt vezet el, és nincs benzingőz, erős forgalom, stb.
    Csak az ízületeim nem szokták még meg a futást :(

    (#820) gaborbol: :C Sok Sikert a felkészüléshez!
    Nike edzéstervek nekem nem tetszettek. De ötleteket loptam belőle. A 42 km felkészüléshez, és lefutásához mindenképpen pulzusmérővel kell dolgoznod, hogy ne találkozz a maratoni fallal! A Fuss Dagi Fuss című filmet ajánlom mindenkinek:)
    Ha jól van belőve a pulzuszóna, akkor tudsz majd 4 órát futni!
    Egy újabb érdekes cikk Lubics Szilvia edzőjével: Segít-e az edzésterv?
    Hosszú cikk, de minden futónak érdemes elolvasni. Idézek: "Hogy a lábai bírják, pulzus és tempókontrollt használtunk. Két fő kritérium volt: nem mehet 140-es pulzus fölé, és 5 perces km-nél gyorsabban sem. 8-10 óráig kell ezt figyelnie, utána már fárad annyit, hogy nem tudja elfutni magát a továbbiakban." :DDD

    (#821) Djuree : A tempóból kell visszavenned. Nekem is a jobb boka, és a bal térd jelez, ha túlterhelem. Bezzeg bicajozásnál sosincs vele probléma. Pedig átlag napi 2 órát bicajozok, és sokszor vannak 8 órás vagy hosszabb tekerések :U

    (#822) Polacheck: Proenzi3-mal próbálkozok 4 hete. Talán segít. Talán még most is akciós valamely gyógyszertár láncnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák