Új hozzászólás Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz Polacheck #807 üzenetére

    Szerintem készen állsz! Ha megy a 15 km, akkor menni fog a 21 is! Még kell a kilométereket gyűjtögetni jövő héten, és az utána lévő két hétben csökkenteni kell a terhelést.
    A pulzusod szerintem rendben. Persze nem ártana kalibrálni a zónákat.
    Ha 60 percnél többet futsz, akkor a frissítésről se feledkezz el!

    A Siófoki versenyt néztem én is a naptárban, de drágállom a nevezést. Meg nem szeretem a nagy tumultust. Így én a 11.12.-i Sárvári Fürdő félmaratont néztem ki. De sajna kevesebbet futok, mint terveztem, mert kedd óta kíméltem a jobb bokámat, illetve nem akartam semmilyen apró sérülést összeszedni. Mert komoly távokat kellett bicajjal lenyomnom:)

    (#809) Djuree: A Szigetkör kb 5300 méter, és 4 kör egy félmaraton kb.
    A beszólogatókkal nem kell foglalkozni. Engem is furán néznek, mikor futok, bicajozok. De mikor a faluban valamely kaptatón eltekerek 30-cal felfelé a bicajt tolók mellett, akkor elgondolkoznak:) Kedden egy enyhe emelkedőn még bicajost is előztem futva a 11. kilométeremnél (12 km/h-val futottam kb).
    Ma bicajozás közben is nekem is beszóltak kis kölykök egyik buszmegállóból (Eghyházasrádóc). Velük se foglalkoztam, mert úgyis gyorsabb vagyok, mint a helyközi busz :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák