Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    válasz Never79 #73593 üzenetére

    Köszi, hasznos volt. :R
    Elmegyek ma egy boltba, és szemügyre veszem ezeket a cipőket, amiket írtatok, köszönöm.
    Alapvetően korábban sok-sok év foci volt, plusz mellette ment néha a futás, aztán ez egy 3-4 éve abbamaradt (mindkettő), jött helyette a kerékpár terepen és országúton is (évi 7-8000 km) és csak alkalmanként futottam. Tavaly is a bringa volt a fő vonal nyár végéig, amellett futottam heti 1-2x, néha 3x, de mivel olyan helyen laktam, sík nem igazán volt, legtöbbször erdőbe mentem. Szépen lassan szoktattam hozzá magam újra a futáshoz az ősz folyamán, növelve a távot, szintet (5-6 km-től kezdve, keringéssel nem volt gond, az izomzat, elsősorban a lefelék és az ízületek voltak a szűk keresztmetszet, de november december folyamán gond nélkül mentek a 12-15km terepes körök). Szóval alapból terepen futottam többet, mostanra ez megváltozott, mert már nincs a közelben az erdő. Úgyhogy igen, igyekeztem figyelni a fokozatosságra, terep, szint tudatos növelésére, csak mivel a keringés megvan, akkor a lábam is vinne még, nagyon nehéz visszafogni magam. Mostanában a vasárnapi hosszú az 16-20 km között ment simán, 3-4-500 szinttel, másnap volt egy kis fáradtság, enyhe izomláz de semmi komoly, kedden meg már bringáztam. És nagyon szívesen mentem volna többet is, csak mindig visszafogtam magam. Egyébként 183 cm/70 kg körül mozgok, világ életemben sportoltam, tehát ez most kicsit váratlanul ért.

    [ Szerkesztve ]

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák