Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    Tegnap feljutottunk BP-re,szetneztunk mindenfele vegul a Spuriban teljes aron vettem egy New Balance 890 V3-at 31990 ft ugy ereztem megerdemlem :D

    Majd megirom a velemenyemet,egyelore elso seta utan,konnyu,rugalmas,pengeeles tempocipo.

    A lanytanitvany vett egy UnderArmour Charge RC-t palyara lesz gyorsra,nekem is tetszett de jo draga 35.000 ft,meg kell a nevet fizetni.Ez meg egy NB 580-as volt a pakliban,meg a Kinvara.Neki ez tetszett,penze meg van igy mondtam h vegye persze,vegre nem a penz a korlatozo tenyezo :D

    A csapattarsam vett egy 890 V2-t utolso 2db kozul az egyik pont a merete volt 41.5 (van meg egy 42.5 az utolso a boltban) le van arazva 25ezert ft-re.Jol jart vele,en is megvettem volna ha lett volna 40-es :K

    Vettem szogeket 60ft/db.Van ott minden ami egy futonak kell

    Decathlonba vettem 2990ft Kalenji rovid nadragot (fekete,fekete a belso gatyoja is),valamint egy ugralokotelet.
    Be vagyok tarazva mehet a nyar.

    Ja hogy legyen szo a futasrol is,csutortok este kimentunk egy miniversenyre...14km ebbol elso 2km lassu futas,par km konnyu tempo 4.20-as aztan 1km 3:55 elesito,majd par km 4.30-al pihenve.Aztan nekiestunk 1km versenytempo harman futottuk,mindenki mas iramban: enyem 2:45 uj idei rekord 37 evesen elertem a 20eves gyorsasagom ismet :D a ket futotanitvany 3:08 es 3:35 nem eroltettek tul a veget,de egynek jo.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák