Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Sub-ZeRo #22625 üzenetére

    Vagy törődik az ember ezekkel is, vagy elengedi szép lassan a kezét az autónak és van egy pont, ahonnan nincs visszaút már. Úgyhogy időben meg kell fogni mindig és megadni nekik, amit kérnek. Nem kis pénzek néha, egy komolyabb dologra egy nyaralás büdzséje is elmegy, de legalább tudja az ember, hogy rendben van + új az alkatrész benne a kritikus ponton, mint szilentek, bakok, lengéscsillapítók, tipikusan olyanok, amiken az életünk is múlhat egy adott szar helyzetben.

    Én már azt is utálom, ha rázza a karosszériát a motor például és hiába bírnák még a bakok "hivatalosan", inkább cseréltetem újra. Itt még most ilyen nincs, viszont lengéscsillapítót én is nézek igencsak, féknél és megállásnál ring egyet az autó előre-hátra-előre, ami tömege ide vagy oda, szerintem sok. Utána OK, de 70%-nál többet nem adok a lengéscsillapítóimnak spec. :) De majd a rezgőpad műszer megmondja-leméri, lehet csak a feszesebb futóművek után tűnik úgy, hogy ez sok, meg ugye trónon ülök, nem a felezővonallal törlöm a fenekem :D szóval még szokós.

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák