Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz aleister #15673 üzenetére

    Bár én nem olvastam a fegyencedzés könyvet, de azt tudom, hogy nem egy jó könyv. Tele van "marketing bullshittel" és az edzésprogram sem valami jó. "Csinálj meg adott gyakorlatból 20-at (vagy x*20-at? Vagy 50-et??? Nemá! :u ) és akkor tovább léphetsz a következő szintre" -> felejtsd el.

    A rövid válasz az, hogy szerintem csináld ezt: OldSchool saját súlyos edzésterv
    Zsolt, aki írta, annakidején a fegyencedzéssel kezdte, az alapján edzett, így mondható, hogy ez a program annál jobb. Kövesd pár hónapig, ha képes vagy egy program mellett legalább 2 hónapig kitartani, akkor mentálisan is edzett leszel. :)

    Amúgy aki jót akar, az minden nap edz, ha kell akkor csak fél órát, de minden nap. Ha mégis kimaradna egy nap, akkor másnap! Sokkal könnyebb lendületben maradni, ha nincsenek több napos szünetek. A legfontosabb úgyis az, hogy rendszeresség és folytonosság van az edzésben, semmi más nem igazán számít.

    "De hát ez a demokrácia, ugye, hogy sok különböző érdekcsoport, hosszas egyeztetés után megállapodik abban, hogy érdemi változás azért mégsem lesz."

Új hozzászólás Aktív témák