Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Morris #280 üzenetére

    Sztem meg baromságokat írt vagy is nem értette vagy nem akarja megérteni mi mit írtunk tipikus 15 éves vérpisti viselkedés valaki hibát talál a játékába akkor egyből vérszemet kap és már ontja is a sok hülyeséget.
    De mivel most ráérek munka mellett (igen északás vagyok) így megróbalok neki válaszolni érthetően amit vagy elfogad vagy nem az már nem érdekel, hisz csak egy vélemény akárcsak az övé.

    "Leszólhatod a VR-t, de valszeg 100x annyi játéktapasztalata van mint itt bármelyikünknek!"
    Úgy úgy te már csak tudod ki hány játékot vitt végig életében. Ha ennyire nyalod a feneküket akkor donájj már be nekik pár ezrest helyettem is köszi. Még úgy sem elég gazdagok.

    "kampányban használt hangszórókat"
    Ez mi akar lenni? Zenére gondosz? Akkor azt írjad. Így már értem miért nem értetted meg mit írtunk. Amúgy a zenék nekem pont, hogy bejönnek rá is kerestem az OST-jére.

    "Kevés a tartalom??"
    Hát arra aztán igazán büszke lehetsz, hogy csak a felesleges láda keresgetésekkel lehet növelni a játék idejét.
    Na akkor elmondom neked de csak neked mi a baja az összes ilyen open world-nek.
    A FC6-ban a térkép jobb alsó zöld részét kezdtem el csinálni és mindent ami létezett próbáltam megkeresni, segítettem a túszoknak ők is adtak intel-t meg mindent.
    Amire kész lettem odáig jutottam, hogy fullos vagyok nincs már mit fejlesztenem a ládák már csak gun powder-t meg random kacatot adnak minden fegyó és ruha meg van. (kivétel pár spec fegyó és ruha)
    Tehát a továbbiakban minek gyűjtögessem a többi haszontalan ládát?
    Azért, hogy elmondhassam 100 órát beletettem? Mibe? A felesleges gyűjtögetésbe?
    Biztos élvezetes lehet órákon át ugyan azt csinálni.
    Immortals Fenyx Rising és új Assa részek ugyan ez.
    A játék felénél sem tartok de már op vagyok minden cuccal mert a játék elején még a koszt is felszedtem a földről.
    Ez a gyűjtögetés is csak az elejen hoz lázba engem aztán a végén már azt mondom na akkor ennyi volt minek csináljam ez tovább?

    "de miért is siránkoztatok? Hogy túl nehéz???"
    Ezt ki mondta hogy túl nehéz pont feljebb írták hogy full op a kari már az első pár óra game után és én is ezt tapaszaltam. Ha ésszel nyomja az ember halhatatlan lesz Sztori módban.

    "Az a baj, hogy nem tudsz fejest lőni konzolon?"
    Ezt megint ki írta ember? Figyelsz arra mit ír a másik vagy csak átfutod aztán kiragadasz pár szót? Azt írtam PC-n könnyebb fejeseket osztogatni így nyilván gyorsabb is a game végigjátszása. Képzeld tudok fejeseket lőni én is nagy meglepetésemre.
    Ja és nem az auto aim miatt.

    "mert véres sünt kakálva is végig szenveded"
    Amikor ide értem az irományodban akkor durrant el az agyam.
    Ki írta, hogy szar a játék? Mit írtam? Hogy tele van időhúzó baromságokkal nem?
    Kinek szenvedés a game te mi a kóchengeresől beszélsz? Te felnőtt vagy egyáltalán?
    Ha szenvedés lenne már rég töröltem volna a fenébe.
    Pont felejebb írtam hogy: Imádom a játékot a sok idegesítő baromsága ellenére is.
    Szted aki szenved egy játékban az ír ilyet?

    "Aki Far Cry-t vesz az arra is számítson!"
    Én arra számítottam és azt is kaptam nem tom ezt miért kell kihangsújoznod ennyiszer.
    Vagy ez nálad úgy van, hogy vagy jó vagy full xar egy játék?
    Olyan nem is létezik, hogy jó játék de tele van időhúzó/idegesítő baromságokkal?
    Ettől még végigvihetem igaz? Megengeded?

    Na jócakát. :R

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák