Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    Valaki segítsen legyen szíves mert megőrülök ettől...
    Az első szigeten vagyok megpróbálok mindent megcsinálni.
    Van egy Fort meg az a két hajó ott az öbölben és egyszerűen nem tudom bevenni egyiket sem mert állandóan random helyekről spawn-ol be az ellenség.
    Most akkor ezeket el lehet foglalni vagy nem? :F
    Fél órát lövöldöztem a hajóknál és csak jönnek, jönnek jönnek... föntről csúsznak le az árbócról de honnan ha nem volt ott senki előtte? :W

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    Köszi a válaszokat azóta már én is rájöttem meg már a nagy szigeten vagyok. :R

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    Több videót is néztem hogyan kell Indrustial Curcuitboard-ot gyűjteni és láttam a csávó inventory-át hogy tele van Alpha állatokkal.
    Több órán keresztül vadásztam mindenféle dögre a piros óriáskrokodilt is kinyírtam de nekem egyetlen egy Alpha állat sem jelent meg sehol sem pedig a vadász spot-oknál vagyok.
    Én nem értem ezt másnak szinte kifogyhatatlan készlete van nekem meg egy Alpha sem jelenik meg...
    Azért ez megint csak a játék sara valamilyen szinten, hogy egy ilyen hülyeséggel húzza az időt.
    Sima krokodil húsból már vagy 20 volt nálam... :W

    A régi FC-okba ez azért nem volt ilyen szinten nehéz.
    Igazából nem is nehéz inkább f.s a spawn, farmolni kell lassan már ebben is mint egy MMO-ban. Ha farmolni akarok MMO-ban akkor azzal játszok nem FC-al.

    Jaj Istenem miért kell minden jó játékot elbarmolni valami idiótasággal? :O
    Ki a fenének volt ez a béna ötlete? Játszott egyáltalán a játékkal? :F

    Na ilyenkor sírom vissza a PC-t ahol egy gomb nyomás volt a trainer-ben az ilyen dolog aztán többet nem kellett vele foglalkozni.

    És akkor természetesen ebből az alkotó elemből nem is kapunk szinte máshol csak néha néha elszórta erre-arra.

    Így is van annyi küldetés mint a sár miért kellett még beletenni ezt az időhúzó hülyeséget is?
    Spawn rendszer egy Far Cry-ban... hát marha jó. Farmolni kell benne... gyerekek...

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Shadowguard #216 üzenetére

    Maxos a hunter már egy ideje, a bandidos-ban nekem meg még csak 3 Leader van nem tudom hol van a többi mert kellene a képességük.
    Azokat melyik küldiből lehet "kifarmolni" a Yara sztorikból?

    Igazából össze vissza csinálom ami éppen közel van ahhoz megyek a kis drón helikopteremmel.

    Most öltük meg még csak az első vezért azt a dagi nőt aki tipikus testes katonatiszt volt. :D

    A szintem jelenleg 14-es nem tudom számít-e ez valamit, most már új megvehető cuccokat sem ad a game pedig kiírja hogy lehet újakat vásáni Rank lépésnél.

    Na mind1 majd holnap folytatom tiszta fejjel ma már nem mérgelődök vele tovább.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz boogie84 #218 üzenetére

    Bőszen nyitogatom a ládákat de 90%-ban csak Gun Powder meg ruhák és fegyók jönnek.
    Eddig a sok sok óra game alatt talán ha 15db Curcuitboard esett.
    Mind1 ismerem a játék készítők észjárását... valami szopót minden játékba kell rakni hogy hosszabb legyen.
    Nekem sem lenne problem a nyersanyag ha nem fejlesztenék semmit sem. ;]

    Amúgy a játék stílusunk sem ugyan az, ez a gyűjtögetés csak idő pocsékolás sztem.
    Ha lootolgatni akarok akkor loot játékot szedek le nem FarCry-t.

    Éppen elég a sok mellék misszióval bíbelődni KONZOLON kontrollerrel így is hosszabb a végigjátszás mint PC-n ahol az egérrel végigdarálsz mindenkit.

    És akkor még versenyeket nem is mentem. :DDD

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz shotika #220 üzenetére

    Ebbe én is beleszaladtam az elején, ott piros is lesz mindig és van olyan hely ahol mindig jön majd az enemy, a semmiből spawn-olnak le. Buta egy megoldás de a régi FC-okban is volt ilyen hülyeség. Végtelen mennyiségű katona van ebben a játékban... :(((

    Passer:
    Figyelj... belefut az ember az elején ebbe nekem senki ne mondja meg, hogy előre látatlanba tudni fogja a játék mechanikáját.
    Meg volt a tanulópénz így jártam pár óra kiesett az életemből.
    Mondjuk nem először de mind1.
    Sejtettem a régi részek alapján, hogy lesz benne valami szopacs hát megtaláltam.
    Most már nem küzdök vele tovább.
    Esik ami esik aztán kész.

    Az előbb egy Kincsvadász küldin húztam fel magam amikor a pelinkánt kellett követni.
    Wingsuit legyen nálam. Oké van használtam is.
    Aztán egyszer csak lent vagyunk a földön elindul a hülye madár aztán átrepül a víz felett.
    Hajó vagy dzsecki a közelbe nincs Mission Failed.
    Ha már az elején mondta volna a köcsög game hogy hozzá helikoptert paraszt akkor elsőre meg lett volna. :(((

    A készítők ilyenkor biztos jót mosojognak a bajszuk alatt...

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz S e t h #227 üzenetére

    Felesleges volt ebbe a topic-ba írnom ugyan olyan beképzelt "elsőre csukottszemmel végigviszem az összes játékot" pléjerek vannak itt is mint a többi PH topic-ban. :W
    Az nem jutott még az eszedbe, hogy nem mindenki pro géjmörnek születik Szetnagyúr őméltósága?
    Vagy talán oda van írva valahova a játék leírásába, hogy vigyázz csak diplomával rendelkezők értik meg 1 perc alatt a játékot?

    Az egész játék mechanikája ezekkel a ruha csereberélessel meg a kismillió fegyver van nálad egyszerre dologgal kiölte azt amiről a játék régen szólt.
    Én pont hogy jelen vagyok a Far Cry 1 óta és most érkeztünk el odáig hogy nem szórakoztat a game hanem felbax hülyeségeken és legfőképpen időt húz. Az előző részek sokkal inspirálóbbak voltak a fejlesztgetésekkel mert ott tudtam mit akarok itt viszont random kapom a sok szemetet az inventory-mba.
    Kapaszkodjatok meg, 3 féle fegyót használok a játék eleje óta és nem is érzem azt hogy ezen változtatnom kéne továbbá csak a Hazmat és Soft damage ruha szettet használom.

    Kiöltek belőle mindenféle realitást ami volt hisz egy egész ruha és fegyver boltot cipelsz egyszerre korlátlan inventory hellyel mintha egy elbaxott MMO lenne amibe minden mind1.

    Ja meg a másik küld képeket a telefonomra, hogy ezeket a helyeket kell megkeresnem amikor el kellett vinnem 7 levelet... há mondom köszi. (YT videó megmutatta hol vannak szerencsére mert nincs időm ilyen hülyeségekre)
    Meg most a Jammer-eket is lőjem ki képek alapján. :U
    Há persze egész idáig jegyzeteltem hogy mi merre van... egész idáig mindig kaptunk misszió jelző sárga gombócot most meg semmi mintha csak kifelejtették volna a készítők.

    Rég láttam játékban ennyi baromságot és ilyen szintű időhúzást.

    Remélem a Far Cry 7-be már térkép sem lesz ja meg rakjunk bele bukfencelést is meg stamina csíkot ami akkor is csökken ha egy helyben ádigálok.

    Imádtam a Far Cry szériát (az előző részeket érdekes mód élveztem) de ha ez így halad akkor ezt el fogom engedni a jövőben.

    Remélem a Horizon Forbidden West-et nem k.rják el az az egyik kedvenc open world-öm az Assa után.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz boogie84 #231 üzenetére

    Úgy értem a szériát nem folytatom nem a játékot.
    Természetes hogy végigviszem.
    Amúgy azóta már azt a részt le is tudtam meg volt a McKay finálé is.

    Most megyek a sziget közepére majd.

    Kíváncsi leszek mi lesz a gyerekkel a végén. :D

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz ScomComputer #241 üzenetére

    Ezért jó a konzol, a jövő játék gépe. ;]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz pandras83 #250 üzenetére

    "Milyen játékmechanikai célt szolgál az, hogy azonnal visszadobálja az ellenfeleket a játék?"

    Most magam ellen fogok beszélni mert én is utálom ezt a dolgot, de valszeg azért, hogy soha ne unatkozz, próbál "fun" módban tartani a game.
    Volt hogy random horgásztam egy mólóról erre pár perc múlva azt vettem észre, hogy már helikopter lő rám meg körbe vettek a katonák.
    Pedig tényleg semmi körözés nem volt rajtam és egy helyben álltam.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz ScomComputer #255 üzenetére

    Persze neked hogy magyar a játék Scom? :D (konzol ilyenkor van hátrányban)
    Szebb de irreálisabb lesz mivel a valóságban sem lát az ember ilyen szintű "éleket".
    SweetFX-el amúgy még jobban meg lehet bolondítani. :)

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz ScomComputer #249 üzenetére

    Na pont az ilyen videók miatt nem nézek én már magyar YT csatornákat de ezt most megnéztem.
    Ha a csávó videóját előbb megnéztem volna mint hogy a játékot megvettem volna akkor naív fejjel egyértelműen el sem kezdtem volna a géjmet pláne nem fizettem volna érte.
    De szerencsére nem vok ekkora hülye, hogy adjak egy random YT csatorna videós szavára akit csak a nézettség érdekel. (mert ilyen videókkal biza lehet nézettséget generálni)

    Én személy szerint imádom a Far Cry 6-ot (magát a szériát is) a sok idióta baromsága ellenére is mert iszonyat mód leköt.
    Igen írtam hogy húzza az ember idejét, de csak opcionális dolgokkal amiket nem mindig kötelező megcsinálni.
    A csávó elmondása szerint ez egy budget game ami kb 500Ft-ot sem ér meg csak pár órát szórakoztat.
    Annyi mindenbe kötött bele a csávó hogy az már kriminális volt még a grafikát is említett, hogy milyen régi a motor.
    Ennek ellenére sztem k.rva szép a játék és legalább szépen megy konzolon és PC-ken is.
    Ha most hoznak egy új engine-t ami csak 3090-en megy max-on akkor meg az lett volna a baj, hogy "optimalizálatlan xar".
    Most akkor melyik ujjunkat harapjuk meg? Tessék itt a játék 20k-ért VGA-t meg vegyél hozzá 500k-ért. Jó mondjuk ilyen szponzorált Ádörwörld-nek biztos tellene rá mint ahogy az irritáló VR Pistának is. (huh az meg a másik YT csatorna amitől herótom van)

    Aszondja a videóban a csávó, hogy játszódjon máshol a játék akkor jobb lenne.
    De persze a gyakorlat nem ezt mutatja emlékezzünk csak vissza a CoD Infinite Warfare-re ahol az űrben meg a jövőben játszódott mennyi negatívot kapott sőt ismerek olyan CoD imádót aki aszonta semmi pénzért nem játszana azzal a résszel.
    Most akkor mi is van?
    Miért kell a gémör életünk meghatározó epikus játékából valami díszb.ziságot csinálni?
    Egy FC igen is játszódjon open world szigeten ne "barlag rendszerben" meg "hold bázison".
    Ha barlangozni akar ott a Skyrim, a holdazni meg űrözni akkor van másik game erre kismillió.

    Ha érdekel az én véleményem valakit inkább jöjjön ki két FC egy évben mint még egy bátülrojál, multipléjer, szoulszlájk, roguelájk, kötött pályás autóverseny, horgászós game, random szimulátor, focis, kosaras és még sok sok semmirevaló hulladék indi gém ami egy fillért nem ér számomra.

    Na ádörwörld-ös csávó ugye mennyire megoszlik a véleményünk?
    Asziszed, hogy mindenki egyetért veled mert van egy nézett YT csatornátok?

    Meg beleköt a bug-okba az amatőrje mintha más játékba még csak nem is léteznének hibák.
    Hát én eddig SX-en nem találkoztam se crash-el se bugokkal az meg nem tud érdekelni, hogy a PC-s sz.pik a bugok miatt. Nem elég hogy drága a PC meg még sz.r is rá a game. XD
    Így jártatok aki játszani akar vegyen konzolt. Mondjuk egy nude mod érdekelne a női Dani-hoz. :D

    Egy szó mint száz én az ilyen videósokon már csak röhögni tudok.
    Olyan játékokat istenítenek amiket én messziről elkerülök és olyanokat szidnak amit én imádok, ennyit ezekről.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz beyruth82 #260 üzenetére

    Igen erre el is felejtettem kitérni.. a nehézségi szint. Én is manapság már minden gémet Easy-n játszok végig főleg mióta konzolos lettem ugye ott nem csak csukott szemmel hedsotokat osztogat az ember mint PC-n... (bár a videóba volt pár érdekes bénázása a csávónak)
    Na de ha az ilyen embereknek kihívás kell az olyanoknak akiknek még egy szoulszlájk is könnyed séta akkor azoknak azt szoktam mondani, hogy nevejjé fel 3 gyereket aztán meg tudod mi az a kihívás.
    Engem egy játék ne kínozzon meg megvessen meg alázzon meg felb.xon, engem egy játék szórakoztasson.
    Mondom akinek kihívás kell az felejtse el a gémeket és nőjön fel a feladathoz sok sok gyerekkel akkor majd megtudja mi az a kihívás.

    Egy off példa de van Forza mániás munkatársam aki azt szokta mondani neki csak úgy élvezetes/kihívás a game ha minden autó segítséget kikapcsol meg legnehezebbre állítja az AI-t.
    Egyszer eljött hozzám Forzázni hát én mást nem láttam csak faltól falig ment meg kisiklott meg persze nem volt első soha.
    Na mondom neki így aztán megéri géjmelni. :))

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz AsakuraDave #264 üzenetére

    Ez az első FC amit konzolon tolok az összes többit csúcs PC-n toltam végig anno. :K

    Pandras:
    Látom fejlődni az 1-hez képest nagyon is sokat fejlődött. ;]
    Viccet félretéve DOS korszak óta jelen vagyok a játék iparban látom mi hogyan fejlődik sőt én magam is játszok azóta. (ezt azért emelem ki mert saját tapasztalat nem pedig "úgy hallottam vktől)
    Ennyi erővel egy Tomb Raider miben fejlődött az évek során főleg az utolsó 3 rész?
    Azon kívül hogy tök szexi amikor sáros Lara? :B
    A GTA-k mit fejlődtek? Hisz a 3 óta ugyan azt csináljuk nem?
    A COD-ok vagy a BF-ek?
    Hány játékot soroljak még amik tök ugyan azok másik köntösben?
    Hány szoulszlájkot vagy Assa-t?

    Ha nem adtam volna pénzt a játékért akkor is ugyan úgy felbaxott volna az amit mond a videóban. Az ilyen emberek mint ez is nem tud élvezni semmit ennek nem való game.
    A VR-ék kezdték behozni MO-ra ezt a "vicces" játék szidást és most erre harapnak az emberek más is látja hogy ebből lehet nézettséget csinálni ennyi a történetet.
    Az ilyen ádörwörd meg VR csatornák véleménye semennyit nem ér nálam.

    Én szórakozásból játszok ezek meg "munkából" is azért nagy különbség.

    Ha hibát akarsz találni valahol akkor azt meg fogod találni tök mind1 mi az.

    Nagyon nekem már újat mutatni nem tudnak a játék iparban főleg hogy már lassan 1000 animét láttam és abban mindenféle történet volt már nem beszélve a filmekről, sorozatokról.

    Én egy játékban a szórakozást keresem más a hibákat meg a fejlődést. Ennyi.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz AsakuraDave #269 üzenetére

    Dinamikus 4K van ami változó, hogy tudja tartani a 60FPS-t.


    PC-n meg nem fogod olcsón megúszni a folyamat 4K 60FPS-t:


    Én megoldottam a gondot mert a két konzol mellett van egy IntelNUC-om ami még 4K videó konvertálásra is jó persze kompromisszumok mellett.

    pandras83:
    Sztem is hagyjuk nem kéne kiforgatnod az ember szavait. :N
    Azt írtam azóta játszok, hol látsz te ilyet hogy én játék fejlesztő lennék? :F
    A játékmechanikájukra gondoltam hogy ugyan az maradt az említett géjmeknek.
    Tomb Raider: Mászol, bujkálsz, lősz.
    Soulszlájk: Csapkodsz, bukfencezel.
    GTA: Mindent csinász benne amit eddig is.

    Itt ott lett újdonság ezekben a géjmekben persze ahogy a kor előrehaladtával igényelte de ennyi erővel a FC-ban is lett. (ruha csere-bere újdonság)

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz boogie84 #278 üzenetére

    Van bajod na.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Morris #280 üzenetére

    Sztem meg baromságokat írt vagy is nem értette vagy nem akarja megérteni mi mit írtunk tipikus 15 éves vérpisti viselkedés valaki hibát talál a játékába akkor egyből vérszemet kap és már ontja is a sok hülyeséget.
    De mivel most ráérek munka mellett (igen északás vagyok) így megróbalok neki válaszolni érthetően amit vagy elfogad vagy nem az már nem érdekel, hisz csak egy vélemény akárcsak az övé.

    "Leszólhatod a VR-t, de valszeg 100x annyi játéktapasztalata van mint itt bármelyikünknek!"
    Úgy úgy te már csak tudod ki hány játékot vitt végig életében. Ha ennyire nyalod a feneküket akkor donájj már be nekik pár ezrest helyettem is köszi. Még úgy sem elég gazdagok.

    "kampányban használt hangszórókat"
    Ez mi akar lenni? Zenére gondosz? Akkor azt írjad. Így már értem miért nem értetted meg mit írtunk. Amúgy a zenék nekem pont, hogy bejönnek rá is kerestem az OST-jére.

    "Kevés a tartalom??"
    Hát arra aztán igazán büszke lehetsz, hogy csak a felesleges láda keresgetésekkel lehet növelni a játék idejét.
    Na akkor elmondom neked de csak neked mi a baja az összes ilyen open world-nek.
    A FC6-ban a térkép jobb alsó zöld részét kezdtem el csinálni és mindent ami létezett próbáltam megkeresni, segítettem a túszoknak ők is adtak intel-t meg mindent.
    Amire kész lettem odáig jutottam, hogy fullos vagyok nincs már mit fejlesztenem a ládák már csak gun powder-t meg random kacatot adnak minden fegyó és ruha meg van. (kivétel pár spec fegyó és ruha)
    Tehát a továbbiakban minek gyűjtögessem a többi haszontalan ládát?
    Azért, hogy elmondhassam 100 órát beletettem? Mibe? A felesleges gyűjtögetésbe?
    Biztos élvezetes lehet órákon át ugyan azt csinálni.
    Immortals Fenyx Rising és új Assa részek ugyan ez.
    A játék felénél sem tartok de már op vagyok minden cuccal mert a játék elején még a koszt is felszedtem a földről.
    Ez a gyűjtögetés is csak az elejen hoz lázba engem aztán a végén már azt mondom na akkor ennyi volt minek csináljam ez tovább?

    "de miért is siránkoztatok? Hogy túl nehéz???"
    Ezt ki mondta hogy túl nehéz pont feljebb írták hogy full op a kari már az első pár óra game után és én is ezt tapaszaltam. Ha ésszel nyomja az ember halhatatlan lesz Sztori módban.

    "Az a baj, hogy nem tudsz fejest lőni konzolon?"
    Ezt megint ki írta ember? Figyelsz arra mit ír a másik vagy csak átfutod aztán kiragadasz pár szót? Azt írtam PC-n könnyebb fejeseket osztogatni így nyilván gyorsabb is a game végigjátszása. Képzeld tudok fejeseket lőni én is nagy meglepetésemre.
    Ja és nem az auto aim miatt.

    "mert véres sünt kakálva is végig szenveded"
    Amikor ide értem az irományodban akkor durrant el az agyam.
    Ki írta, hogy szar a játék? Mit írtam? Hogy tele van időhúzó baromságokkal nem?
    Kinek szenvedés a game te mi a kóchengeresől beszélsz? Te felnőtt vagy egyáltalán?
    Ha szenvedés lenne már rég töröltem volna a fenébe.
    Pont felejebb írtam hogy: Imádom a játékot a sok idegesítő baromsága ellenére is.
    Szted aki szenved egy játékban az ír ilyet?

    "Aki Far Cry-t vesz az arra is számítson!"
    Én arra számítottam és azt is kaptam nem tom ezt miért kell kihangsújoznod ennyiszer.
    Vagy ez nálad úgy van, hogy vagy jó vagy full xar egy játék?
    Olyan nem is létezik, hogy jó játék de tele van időhúzó/idegesítő baromságokkal?
    Ettől még végigvihetem igaz? Megengeded?

    Na jócakát. :R

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz S e t h #283 üzenetére

    Na megjött Szit nagyúr. :))
    Amint látod ugyan az a szitu végigvittem a játékot és mi maradt? Skinek gyűjtögetése? Hova gyűjtögessem már? Minek?
    A platinázásról meg azért nem volt fogalmam mert eddig PC-s voltam és ott nem volt ilyen időpocsékolós baromság.
    Na most már elégedett vagy a válasszal, vagy te sem érted meg amit írok nagyúr?

    Ennyire bejövök neked hogy mindenhová követsz? :B
    Virágot azért ne küldj pls. :R

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    Én aszondom nektek a nagy "bölcsességemmel", hogy:
    Csak az a játék idő számít, ami szórakoztatással telik el egy játékban.

    Tehát egy 4 órás CoD vagy BF kampány 4 órás szórakoztatást ígér számomra.
    Míg egy OW 50 órájából max csak 25 az ami igazán érdekel.
    Ennek ellenére én is mindent meg szoktam csinálni az ilyen játékokban, egyedül a vége felé már nem érdekelnek a gyűjtögethető dolgok.

    Az, hogy valaki a fő küldi után még 20 órán át skineket meg materiálokat gyűjt az az ő dolga, de kérem ne nevezzük azt már tartalomnak. Ennyi erővel csinálhatná azt a game, hogy random óránként lespawn-ol random helyekre dobozokat a végtelenségig.
    Akkor mennyi lesz a játékidő? Több száz/ezer óra?

    Már az OW játékok sem nyújtanak több 100 szórakoztatással teli órát sztem.
    A Skyrim-be pl 1000+ órám van és még mindig nem vagyok 100%-on.

    A mai napig vannak olyan emberek akiket a játék gyártók be tudnak palizni kamu játék idővel.
    A FC6-ban sokszor arra sem vették a fáradtságot, hogy egy egy légvédelmi üteg környezete más legyen.
    Kajak már vagy 4x-er találtam magam ugyan olyan helyen, 4x-er mentem be ugyan úgy az uránium ládáért. Copy-paste volt egy az egyben.

    Na folytatom tovább a gémet mert még messze a vége. :D

    Valaki használta a diszkosz lokoszt? Sztem pont olyan felesleges a játékba mint az az elektromosságot vagy mit lövő nyilas izé.
    A tűzijáték lövő az király helik meg tankok ellen azt használom mindig. :D
    A supremo-ból meg még mindig azt használom amit az elején kaptam, az ér is valamit néha amikor eszembe jut hogy van olyanom. :DDD

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz AsakuraDave #293 üzenetére

    Már párszor én is elkezdtem a RDR2-t de mindig csak a kitörött kerekű szekeres vándorlásig jutottam el az elején.
    Mennyi a tényleges játékideje a játéknak kb?
    Mennyire nehéz egy "kezdő" konzolos számára?

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz S e t h #296 üzenetére

    Mivel látom még mindig nem érted a lényegét az irományomnak megpróbálom elmagyarázni még egyszer utoljára, hogy mi a különbség gyűjtögetés és gyűjtögetés között. (aszinné az ember egy tapasztalt nagyúr már ismeri a dörgést de áhh a rang PH-n csak azt mutatja mennyi szabadideje van valakinek fórumozni)

    Naszóval adott egy Open World game tele lootolható dologgal.
    Elkezdem a játékot és nyilván az a célom mint minden pléjernek fejlődni, erősebbnek lenni.
    Ha a játék olyan tipusú ahol elengedhetetlen a loot (RDR2?) akkor ezt a sémát kell követni gyűjtögetni kell.
    Oké meg is teszem, ahogy a FC-ba is megtettem DE elértem egy olyan pontra, hogy na most fullos vagyok meg van a 3db fegyóm amit használok és a ruha is.
    Akkor innentől fogva SZÁMOMRA teljesen felesleges további 10 órát gyűjtögetéssel tölteni csak azért, hogy elmondjam milyen hosszú volt a game vagy, hogy bebeeee nekem 365 curcuitboard-om van neked meg csak 189 az iventoridba.

    Tehát van a fejlődéshez használt gyűjtögetés és van az idő pocsékoló gyűjtögetés.

    Én az utóbbit emeltem ki a FC6 esetében hogy annyi cuccot ad a game meg a Bandidos már a játék felénél, hogy feleslegessé válik a további láda nyitogatás.

    De csak hogy tudd, több ezer óra MMO-zás után ami a legtöbb esetben farmolás volt nekem nem kell elmondani milyen a gyűjtögetés egy játékban. :B
    Volt hogy több óran keresztül egyhelyben farmultunk a klánnal hogy kiessen a kellő material a kraftoláshoz.
    Ezért is írtam fentebb a barátunknak, hogy fogalma sincsen arról ki mennyit és mivel géjmelt az évek során.

    Remélem kielégített a válaszom és ezúttal meg is érted, ha nem akkor sajnálom.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz anubis6 #306 üzenetére

    Ezzel nem is lenne semmi gond, de ezen kívül még 5 játék vár kijátszásra és 200+ anime vár megnézésre.
    Az csak egy dolog, hogy ti ráértek hónapokat pörögni egy játékkal de nem biztos, hogy más is. :R

    Na de nekem ennyi elég volt ebből a topic-ból főleg Szetből aki még mindig csak kapisgálja.

    A rang csak akkor nől így ha postolgatsz. Post nélkül 20 éves acc-al sem leszek Nagyúr max Csendes tag.

    A következő ahol találkozunk majd Szet az a Horizon 5 meg a Vanguard topic lesz, majd gyere oda is. :))

    Báj báj.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák