Új hozzászólás Aktív témák

  • boogie84

    veterán

    A siránkozás után jöjjön már egy pozitív vélemény is a játékról! [link]
    Akinek tetszik a Far Cry sorozat az nem tudom miért siránkozik, amikor egy Far Cry-t kap a 6. részben is! Leszólhatod a VR-t, de valszeg 100x annyi játéktapasztalata van mint itt bármelyikünknek! :D Én vele értek egyet!

    A játék hangulata nagyon jó! Leszóljátok a kampányban használt hangszórókat? Igazi hangulatot adtak!

    Hogy az AI nem fejlődött? Ez igaz, de miért is siránkoztatok? Hogy túl nehéz??? Na most akkor nem értem. Az a baj, hogy nem tudsz fejest lőni konzolon? Mé nem állítod be a testre sebző lőszert? Porbléma megoldva. Hogy nem megy konzolon és nem élvezed? Add el a lemezt! Ja hogy nem adod el mert véres sünt kakálva is végig szenveded (ami másnak sima liba és szórakozás) utána meg leírod h szar a játék? Nevetséges!

    Kevés a tartalom??
    64 órám van a játékban és még nincs meg az összes FND láda, a gerillák ládáiból is van még elhagyott.
    Fegyverek, kiegészítők...
    Kincsvadászat! (volt benne Indiana Jones-ra emlékeztető) Ja és van olyan is amiben az agyadat is kell használni!!! Igen, az agyadat! Nem csak ész nélküli lövölde! Hoppááá!
    Nincs unlockolva az összes jármű!
    Nem játszottam butyuta kakasviadalt.
    Dominót is csak egyet...
    CO-OP!!
    Van tartalom! ;)

    Lehet h elfogult vagyok, de nekem az összes Far Cry játék tetszett! Nem vártam mást! Far Cry-t kaptam! Hogy drága 17 rugóért? Az! Aki még nem vette meg ne most vedd meg! Vedd meg akkor amikor le lesz akciózva! Játszd végig akkor amikor harmad áron lesz!

    Grafika. Szerintem szép! Az hogy kva drágán lesz 2k-n vagy 4k-n szép az nem a játékhiba! Felesleges volt felhozni! Konzolon meg olyan amilyen...
    Aki Far Cry-t vesz az arra is számítson! ;)

    [ Szerkesztve ]

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Új hozzászólás Aktív témák