Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pandras83

    senior tag

    válasz AuraSync #265 üzenetére

    Az, hogy jelen vagy a játék[]iparban, az mit is takar pontosan? Ha tripla A játékfejlesztő vagy, akkor én kérek elnézést.
    Én a c64-es korszak óta játszok, akkor egyel több tapasztalati pontom van a játék[]iparban, vagy mi?

    A felsorolt játékok miben fejlődtek? Amelyikkel egyáltalán játszottam, ott külön térjek ki arra, ami kisebb vagy nagyobb lépcsőfoknak számít a játékmechanikájukban? Hagyjuk is inkább. Te is tudod, hogy nem tök ugyanazok, részenként eltérő a fejlődésük mértéke. Ha core gameplay megváltozik egy játéksorozat egyik részében, hogy azt TE valódi változásnak méltóztass minősíteni, akkor az úgy már elfogadható? De akkor az a játék még ugyanúgy az adott széria része, vagy már egy teljesen új játék? Azért ezen gondolkozz el, mielőtt elégsz a saját elméd ragyogása okozta tűzben.

    A Far Cry sorozat 17(!) éves, de a bugyuta 5. rész és a New Dawn után, normális AI vagy érdekes sztori, vagy bármilyen érdemi lépcsőfok helyett még a wc kagylóból is Giancarlo Esposito pisszegett, olyan durva marketingkampányt öntöttek ránk. Mondjuk nem is ígértek többet, mint egy új Far Cry-t. Megkaptuk. Át lettünk b#szva? Nézőpont kérdése. Kinek mekkora érvágás -60 Eur.

    "Az ilyen emberek mint ez is nem tud élvezni semmit ennek nem való game." - Nem nézed a csatornáját, mert neked ne magyarázzon, de tisztában vagy vele, hogy semminek sem örül. ÓKÉ!

    A két túlszponzorált VR bohóc megint csak nem tudom, hogy jön ide, de hagyjuk is. Szerintem a PH kollégák túlnyomó része lesz#rja őket, nem is mi vagyunk a célközönség.

    "Nagyon nekem már újat mutatni nem tudnak a játékiparban főleg hogy már lassan 1000 animét láttam és abban mindenféle történet volt már nem beszélve a filmekről, sorozatokról."
    1000 anime, filmek és sorozatok. OK! Ugye te is látod, hogy ennek semmi köze a diskurzushoz?

    Tényleg, de tényleg no offense!

    Érdekes hogy már Vaas szövegkönyve is tartalmazta, vagy ha úgy tetszik, előrevetítette a full UBI FC sorozat ars poeticáját, a megjelenő epizódok változatosságát illetően:

    "Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact... same fucking thing... over and over again expecting... shit to change... That. Is. Crazy. The first time somebody told me that, I dunno, I thought they were bullshitting me, so, I shot him. The thing is... He was right. And then I started seeing, everywhere I looked, everywhere I looked all these fucking pricks, everywhere I looked, doing the exact same fucking thing... over and over and over and over again thinking 'this time is gonna be different' no, no, no please... This time is gonna be different, I'm sorry, I don't like... The way... "

    Cyberfuck Patchrunner

Új hozzászólás Aktív témák