Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz AuraSync #259 üzenetére

    Teljesen egyetértek. Egy csomó marhaságot összehord ami nem is igaz. Pl a 4.resz ugyan olyan mint az 5, meg a 3 óta semmit se változott a sorozat? Pont a 4 utan valtozott a legtöbbet a széria a 3 óta. A 6 a new dawnhoz kepest lehet nem változott alapjaiban (bár van sok újdonság mint pl nincs perk, van ruha, fegyver és kocsifejlesztés, sztori, stb) de mondjuk a 3-4-hez kepest rengeteg valtozas történt. A helyszínre ráfogni, hogy unalmas és hajaz a 3-ra mert az is szigetvilag erős rosszindulatra vall inkább. Ennyi erővel akkor az 5 meg a 4-re hasonlít mert abban is vannak dombok és hegyek? Ostobaság!Diktátor van a 6.-ban is de a new dawnban motoros bandát kellett felszámolni az 5.-ben pedig egy vallási szektát.A 4-ben volt utoljára diktátor a Pagan Min de azt végképp nem lehet mondani hogy onnan emelték át anton castilo figuráját. Mégis milyen főellenségnek kellett volna lennie? Törzsi sámánnak vagy
    alieneknek?A nehézség meg szubjektív. Nekem az összes far cry a legkönnyebb fokozaton is kihívás volt. Még jó hogy nem annyira nehéz easyn egy játék hogy 10 perc játék után végleg elakadjak a 20-25 ezres játéknál.Durva lenne. A 4-ben és 5-ben is volt olyan mellékküldetés amit nem tudtam soha megcsinálni még legkönnyebb fokozaton se.Ennél nagyobb kihivás nem is kell nekem. Ne akarja már hard szintre emelni a story módokat is mert a hozzám hasonló gamerek egyetlen játékot se tudnának kijátszani akkor. Szerintem annyit változott a sorozat amennyit kell, fokozatosan lassan. Nincs egetrengető újdonság benne a new dawnhoz képest, vannak bugok is, de nem olyan rossz mint ahogy ebben a videóban elő van adva.Tulajdobképpen értékelhetetlennek titulálta ami egy forintot nem ér Ezt nagyon eltúlozta.

Új hozzászólás Aktív témák