Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz beyruth82 #260 üzenetére

    Igen erre el is felejtettem kitérni.. a nehézségi szint. Én is manapság már minden gémet Easy-n játszok végig főleg mióta konzolos lettem ugye ott nem csak csukott szemmel hedsotokat osztogat az ember mint PC-n... (bár a videóba volt pár érdekes bénázása a csávónak)
    Na de ha az ilyen embereknek kihívás kell az olyanoknak akiknek még egy szoulszlájk is könnyed séta akkor azoknak azt szoktam mondani, hogy nevejjé fel 3 gyereket aztán meg tudod mi az a kihívás.
    Engem egy játék ne kínozzon meg megvessen meg alázzon meg felb.xon, engem egy játék szórakoztasson.
    Mondom akinek kihívás kell az felejtse el a gémeket és nőjön fel a feladathoz sok sok gyerekkel akkor majd megtudja mi az a kihívás.

    Egy off példa de van Forza mániás munkatársam aki azt szokta mondani neki csak úgy élvezetes/kihívás a game ha minden autó segítséget kikapcsol meg legnehezebbre állítja az AI-t.
    Egyszer eljött hozzám Forzázni hát én mást nem láttam csak faltól falig ment meg kisiklott meg persze nem volt első soha.
    Na mondom neki így aztán megéri géjmelni. :))

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák