Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz S e t h #227 üzenetére

    Felesleges volt ebbe a topic-ba írnom ugyan olyan beképzelt "elsőre csukottszemmel végigviszem az összes játékot" pléjerek vannak itt is mint a többi PH topic-ban. :W
    Az nem jutott még az eszedbe, hogy nem mindenki pro géjmörnek születik Szetnagyúr őméltósága?
    Vagy talán oda van írva valahova a játék leírásába, hogy vigyázz csak diplomával rendelkezők értik meg 1 perc alatt a játékot?

    Az egész játék mechanikája ezekkel a ruha csereberélessel meg a kismillió fegyver van nálad egyszerre dologgal kiölte azt amiről a játék régen szólt.
    Én pont hogy jelen vagyok a Far Cry 1 óta és most érkeztünk el odáig hogy nem szórakoztat a game hanem felbax hülyeségeken és legfőképpen időt húz. Az előző részek sokkal inspirálóbbak voltak a fejlesztgetésekkel mert ott tudtam mit akarok itt viszont random kapom a sok szemetet az inventory-mba.
    Kapaszkodjatok meg, 3 féle fegyót használok a játék eleje óta és nem is érzem azt hogy ezen változtatnom kéne továbbá csak a Hazmat és Soft damage ruha szettet használom.

    Kiöltek belőle mindenféle realitást ami volt hisz egy egész ruha és fegyver boltot cipelsz egyszerre korlátlan inventory hellyel mintha egy elbaxott MMO lenne amibe minden mind1.

    Ja meg a másik küld képeket a telefonomra, hogy ezeket a helyeket kell megkeresnem amikor el kellett vinnem 7 levelet... há mondom köszi. (YT videó megmutatta hol vannak szerencsére mert nincs időm ilyen hülyeségekre)
    Meg most a Jammer-eket is lőjem ki képek alapján. :U
    Há persze egész idáig jegyzeteltem hogy mi merre van... egész idáig mindig kaptunk misszió jelző sárga gombócot most meg semmi mintha csak kifelejtették volna a készítők.

    Rég láttam játékban ennyi baromságot és ilyen szintű időhúzást.

    Remélem a Far Cry 7-be már térkép sem lesz ja meg rakjunk bele bukfencelést is meg stamina csíkot ami akkor is csökken ha egy helyben ádigálok.

    Imádtam a Far Cry szériát (az előző részeket érdekes mód élveztem) de ha ez így halad akkor ezt el fogom engedni a jövőben.

    Remélem a Horizon Forbidden West-et nem k.rják el az az egyik kedvenc open world-öm az Assa után.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák