Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz grHawk #28162 üzenetére

    "nem zavar már a profit kérdése, ha 50%-ot fölözne, az sem zavarna"
    -
    Elhiheted, hogy már igen régóta engem sem a Cr-ek száma motivál, de az azért sztem már rohadtul nem mindegy, hogy az egész hátralévő ED-s karrierem alatt a teljes haszonból valakinek nem 10, hanem 20-30%-ot fogok fizetni, pusztán csak azért, hogy egyszer megússzam azt a kb 2-3 játéknapos kiképzést, amíg saját nevelésből faragok ugyanolyan expert-et, mint akit te helyből, felárasan vettél fel.
    -
    "Ellenben biztosan nem bízom a Corvettem (és itt igazából az NPC pilóta az érték, mivel nem lehet visszavásárolni) egy mostly harmless kislányra."
    -
    És szted én ezt úgy kezdtem, hogy az új kolléga első próbaidős napján egy HazRES közepén belökdöstem a Corvette pilótaülésébe, én meg addig benéztem a helyi vendéglátóipari üzemegységbe tudatmódosítani? Hát elárulom, én még az elite minősítésű munkatársra sem bízom rá a hajót, :N vadászból meg egy kör alatt van 16 db-om(de harmless korában sem törte össze ennek még csak a töredékét sem)
    Összefoglalva sztem mindenképp érdemes saját neveléssel dolgozni, de te tudod.
    -
    -
    Cooper911 - "Tehát tulajdonképpen egy pilótaüléssel repül"
    -
    Hát nagyjából igen. A szaki szereti a szellősebb karosszériát, pontosabban a totális cabrio híve :D

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák