Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz enfEE1 #59039 üzenetére

    Akkora akku felesleges szvsz. Én már az 1500-as akkuim is lassan nyugdíjazom. Ennyi pénzért jól összerakott gépet vehetsz, de ha feltétlenül te akarod összerakni és esetleg szívni vele, az más. Viszont ha én most építenék legalább 5"-os gépet, lehet, hogyinkább 2306-al raknám össze. Spórolni lehet, de tudni kell, hogy min és meddig. Amin spórolnék, az a méret és a súly. Eleve kérdés, hogy kell e neked ekkora gép, amikor a 3"-os gépek is mennek úgy, ami bőven több, mint elég. Sokszor az 5"-os gépek szintjén. A nagy gép nehéz és ami nehéz, az bazi nagyot is tud esni. Egy akkora gép főleg ekkora akkuval fél kiló. Teljesen felesleges, hacsak nem akarsz egy long range gépet építeni, bár azt meg nem ilyenre építeném és nem 5"-os propokkal. Igaz nem is állna meg ennyiből. A távot (sem) említetted, bár nekem is van i6x-em, valami 40 euóért vettem. Már most gondolkodj el azon, hogy nem fogsz e esetlen közben más irányba (is) elmenni, mondjuk a mini gépek fele, mert akkor előtte el kell gondolkodnod, mit vegyél meg. Érdemes akkor már az elején egy multiprotokollos távot venni pl.
    Ha építeni akarsz, egyszerűbb itt úgy feltenni a kérdést, hogy megmondod, mekkora gépet akarsz építeni és mire, valamint mennyit szánsz rá, mert azt itt gyorsabban összeszórják neked, mintha beirogatod, hogy szertinted mi a jó és oldalakon keresztül toldozgatják a listád. :D. Azokat a moci/esceket biztos nem venném meg..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák