Új hozzászólás Aktív témák

  • csoki98

    tag

    Üdv! (Egy THL W8-as telefonról lenne szó)

    Egyik este újraindítottam a telefonomat és közbe felraktam töltőre és ott is hagytam. Reggel amikor felkeltem, azt vettem észre hogy a telefonom teljesen befagyott, nem reagált semmire se és még az állapotjelző LED is világított miután levettem a töltőről. Kiszedtem az akksit, visszatettem és amikor megpróbáltam bekapcsolni a telefont, akkor azt írta ki hogy encryption unsuccessful. Egy kis segítséggel annyit tudtam meg erről, hogy valahogyan elkezdte magát titkosítani a telefonom, de megszakadt és ezért írta ezt ki. Namost alatta a szöveg azt írta, hogy az összes adatom elveszett a telefonról és most csak annyit tudok tenni hogy megint működjön, hogy factory resetet csinálok. Jó mondom úgyis kellett már egy újrarakás neki, meg a memóriakártyán ugyis megmaradtak a dolgaim, ezért bementem a recovery-be de ott már rögtön 4 errort írt ki lent. Próláltam először egy restore-t csinálni, mert volt egy régebbi, de amikor a system-et akarta visszaállítani akkor mindig error-t írt ki és nem engedte. Próbáltam a fatory resetet is de azt se engedte. Megpróbáltam újrarakni a romot (Gravitymod2), a gyári romot is feltenni, de egyiket se csinálta meg. Jó gondoltam akkor az SPFlashtool-al talán sikerülhet. A flashtool nem észlelte és már be se tudom kapcsolni a telefont. Ha USB-vel rádugom akkor észleli a gépem de azt írja ki rá hogy: MTK USB Port (COM7). És hallatszik hogy rádugom de pár másodperc mulva már azt a hangod adja ki a gépem amikor valamit lecsatlakoztatok róla, de közbe még rajta van a telefonom.
    Esetleg tud valaki erre valami megoldást, hogy megint jó legyen a telefonom, vagy esetleg valami érintkezési hiba van?

    "Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

Új hozzászólás Aktív témák