Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Köszi a kiegészítést, Akkor most úgy áll a dolog, hogy

    1. Coolpad 7320, mert a legjobb antutu tesztes, 16 Gb-al szerelik alapból, amit nagyon jónak tartok, viszonylag kicsi a magassága, azaz a kávája nem nagy, 8 magos, nem féltégla, 13 mp a kamerája és már más is vett itt előttem.

    2 Cubot s222 közepes márka (szerintem, de javítsatok ki) kisebb aksi, tűrhető antutu teszt, méretben szintén nem nagy kávás, (talán) és a súlya sem túl nagy, de ez már csak 4 magos

    3. UMI C1 1 mellette/1 ellene, de gorillás a kijelző, 4 magos, de ez is 16 Gb-al szerelt...

    4. ZTE Q705U Ismert márka, Legnagyobb kijelző, legolcsóbb készülék, viszonylag nagy(obb) súly, ekkora mérethez "nagyon" kicsi aksi,

    BA. LenovoA850+ ismert név, 8 magos, de kisebb procival, legkisebb súly, rosszabb kijelző felbontás és csak 4 Gb-al adják ennyiért

    Esetleg további segítség a döntés(em)hez? :F jah, és a BA (mint a mozifilmeknél) besorolás alatt. :)) :U

    83370
    Doogee DG550-et pedig nem vennék, mert a coolpad 7320 is hasonló, mégis 10 dkg-val könnyebb, olcsóbb, azonos kijelzőméret mellett kisebb méret, igaz 100 mAh val több lenne, de a plusz 10 dkg, ha sokat van kézben szerintem igenis számít, + pár hsz-el korábban a többiek leírták, hogy miért nem ajánlják ezt a márkát és típust.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák