Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Dominó85 #69845 üzenetére

    Most annyira drasztikusan nem kell beállítani :D

    Beszélgess velem az A850+-ról :D de igazából magammal tudok majd a legtöbbet erről beszélni, mert elvileg nekem lesz először az országban ;] kivéve ha nem.

    Bármennyire is low-budget, ehhez a Lenovo jól ért. És igazából mindent lefednek szinte.

    Nem pixeles lesz, hanem nagyok az ikonok, A850 tulajok is mondták csak akkor veszik észre, ha mellette van egy fullHD..

    A766-osom volt, ott 5"-on volt 854*480, az is kb hasonló szint.

    Hardver csak proci órajelben különbözik, a GPU azonos órajelen ketyeg. Nem azt mondom ideális "gémer" de nagyon jól megeszik mindent :D

    Illetve , nem a Te alap elvárásaidnak kell megfelelnie, ez is tuti :D, ja és dehogynem, elfogult vagy a Hongmi-d felé, én is az lennék.. Ami igazából valaminek szintén a low-budgetje, méghozzá a Xiaominak.

    Szóval ez olyan, hogy akárhogy nézzük, minden készülék vkinek ideális lehet.

    Mindezt mindenféle rosszindulat nélkül írom, mert tudom, hogy sokan itt inkább 4,3-4,7 között keresnek ideálisat. Arra is megvan az ajánlott. Ha meg 5 felett, erre is tudunk sokat találni.

    De! Xiaomi Hongmi Note-ban mi is lesz? MT6592 kétféle verzióban... és lesz a kisebb is, az se raktármaradvány lesz.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák