Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Tisztelt Uraim! A telefonok "fényképező" képességeivel kapcsolatban szeretnék hozzászólni! Hangsúlyozni szeretném nem vitanyitó szerepet akarok betölteni. Rengeteg a leszóló, fricskázó, lenéző, hozzászólás. Gondolom azok akik ezeket készítik mind rendelkeznek a fényképkészítés alapjaival :K Sajna én akkor nőttem fel amikor még színes fényképet is ritkán és nagyon drágán készítettek! Nagyon sokat töltöttem itthon a sötét szobában rengeteg kísérletezés van a hátam mögött tudom milyen egy A4e- képet elkészíteni!Ha előveszitek a féltve őrzött albumokat mindjárt kiderül azok csak képeslap méretűek és ha megnézitek nagyítóval hááát! A legjobb magánszemély által használt gépek is gagyiak a mostani 1,3Mp!! képekhez képest.
    De nem ez a lényeg hanem egy képet én általában nem úgy nézek mint a "teszt man" :B Szerintem túlságosan átestünk a ló vagy fénykép túloldalára! Egy átlagos monitor 19" már teljes képernyőn 2db A4-es lap! Csak arra akarok kilyukadni hogy nem két centiről és poszter nagyságúra kinagyítottként kell a képeket elemezni. Készítettem egy képet itt a szobában LED lámpa van a csillárban ha megnézitek a kis kártyát az az eredeti méret ~x15-e ránagyítva! De mivel nem mikroszkópról hanem a képfényképezőgépről beszélünk mindent(az ésszerűség határán belül) az eredeti méretben érdemes vizsgálni. Viszont nem tudom mi lenne ha a telefonok minden "profi :O " igényét kielégítenék? Azon lehet vitatkozni egy ilyen összetett készülék esetében ahol több kártya, internet, játék, videó beszélgetés, fényképezés, stb az "alapfunkció" biztosan kell kompromisszumot kötni.Ha egyszer készítene valamelyik gyártó 1db tökéletes :C készüléket(valószínűség hányados 0) akkor mi lenne? :B :U Mindenki venne egyet és becsuknák a telefonboltokat!
    De mint az elején írtam ezek a saját gondolatom!
    erről a méret különbségről beszéltem ez a kép egy sony fényképezővel! az előző telefonnal

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák