Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz CoolBoy323 #61487 üzenetére

    Routerekben pl. elég gagyi, olcsójános készülékek, neten a briteknél pl. találsz elég sok horror sztorit (tűzveszélyes/életveszély határát súroló készülékek, igénytelen tervezés vérgagyi alkatrészekből, de a design az csili-vili), azt a biztosítást a hajadra kenheted, az élő fába is belekötnek, még nem hallottam olyant hogy valakinek fizettek volna. Olvasd el az apró betűst a biztosítás leírásában. pl. nem szabad hozzányúlni a cucchoz amíg a szakértőjük ki nem száll egyébként bukta, természetesen nem 4 órán belüli kiszállással ;] . Árultunk routereket, elosztókat, egeret, usb hubokat, kábeleket, szünetmenteseket (sajnos én is vettem 1-et itthonra), ezekből a kábelek némelyike ér valamit, a többi takony, rengeteg garanciális gond volt, OK hogy mindig kicserélik, de egy idő után már unalmas és az emberek egyszer csak azt mondják, hogy jól van, de most már adjatok valami normálisat. Ja meg van 1 szivrgyújtó töltőm is belkin, alig van valami amit hajlandó tölteni pedig még az ájfón is rá volt hazudva. Azért remélem hogy a töltőd sokáig jó lesz. Én már 4 éve nem dolgozom ott és már nem árulnak Belkint, nem tudom ezek az új dolgaik mennyire jók.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák