Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz Mr.Csizmás #59970 üzenetére

    Komolyan nem értem, miért kell ilyen feketén-fehéren leírni (értsd: lesajnálni) dolgokat. :U

    - 1 giga RAM alatt is lehet élvezetesen használni az Android-ot (különösen az utóbbi verziókat), ha nem vagy hárdkór júzer
    - a "sima TFT" kijelző is lehet elfogadható minőségű, nem feltétlenül kell IPS
    - 400/300/200 PPI alatti felbontású képernyő is tökéletesen el tudja látni a feladatát
    - nem mindegyik MTK-s telefonban ócska (vagy egyenesen használhatatlan) a GPS

    És ezt most nem azért írom, mert savanyú a szőlő. :N Haier W910-em van, de Huawei Y200-ról váltottam, ami még 256 mega RAM mellett is tökéletesen használható volt számomra, egyedül az apró (3,5 colos) kijelzővel nem tudtam megbarátkozni.

    Meg az sem mindegy, hogy mi mennyibe kerül. Adott árszinten az 512 mega RAM teljesen elfogadható véleményem szerint. (Igaz ami igaz, 6582-vel szerelt készüléket már nem vennék fél giga RAM-mal, de a 6572-höz szerintem ragyogóan illik.)

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák