Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz CoolBoy323 #59892 üzenetére

    Zp700 sajnos nem jó, túl kicsi az akkuja! De az ára is pont olyan határon van ami jelenleg már nekem sok, viszont ha meg 1 kicsit hozzá adnék akkor meg sokkal jobb telot vehetnék 150-60körül! Így inkább marad az egyszerűbb olcsóbb teló!

    Elaludtam a buszon és közbe kipakolták a kabátom zsebeit mindenem elvitték, 1 hónapig szaladgáltam rendőrségre meg okmányirodába visszacsináltatni a irataimat... (soha többet nem rakok kabát szebbe semmit az is tuti)

    Volt rajta mobilnet és a távoli elérés is engedélyezve volt, pont 2 nappal a rablás előtt próbálgattam a google távoli bemérését meg csörgetést, és minden faszán működöt, ha gépen lekértem az infokat akkor a térképen be is rakta a pontot a házunk elé, a csörgetés is működöt stb! Miután ellopták és hazaértem ez volt az első dolgom és nem találta meg a telot! szóval valoszinűleg azonnal kikapcsolták vagy kidobták a simet:( Hetekig próbálgattam de semmi. Így belegondolva ez a egész védelmi rendszer semmit se ér, ez akkor lenne jó ha kikapcsolt telóval esetleg sim kártya nélkül is bemérhető lenne otthonról...

    A rendőrség megpróbálta bemérni IMEI alapján, 1 darabig kaptak is cellainformációkat. Esztergomba lopták el a telót és a BP józsefvárosi piac környékéről jött az utolsó jel aztán az is megszűnt, szétszedték vagy kiütötték, így sajnos nem találták meg, pedig bíztam benne, még mondták is az elején hogy nagy az esély rá hogy meglesz, meg ismerek 2 embert is akinek így imei alapján 1 hét alatt meglett az ellopott telefon, sajnos nekem valoszinűleg hozzáértő illető vihette el nem pedig 1 piti tolvaj:(

Új hozzászólás Aktív témák