Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    válasz Upo #59526 üzenetére

    Lehet botfülű vagyok. De majd akkor leviedózom neked a füleseimet hanggal együtt. Több in ear is volt nekem. Most is van több. És kb mindegyik egyformán szól nem is vennék drága fülest. 1x vettem egy számomra nagyon drágát, akkor még alig volt választék. Sony MDR ex35. 7000 volt,(kb 5 évvel ezelőtt) és semmivel nem volt jobb a hpm-70-nél. Sajna a tekercs megadta magát. Szétszedtem és már ellenállása se volt. Nah mind1. Haver vett egy Seinheser vmit 10 körül 126 dB volt ráírva. Én meg mondom akkor hasonlítsuk össze a kis olcsó(600ft) maxell plugz-al. (erre 95 dB volt írva) és ugyan úgy szólt mint az övé. Körbe is adtuk az osztályba szal nem egyéni vélemény. (seinheserbe kicsit több magas volt, a maxellbe meg több mély) Van még pár fülesem innen-onnan, Azt a fórumot is olvastam sokat, de én már olyan drága fülest nem vennék. De csak miattad megcsinálom a tesztet. (még ma este, de csak 2 fülessel) (Meg csinálok egyet a saját dobozhangjával, meg az általam feljavított EQ-val, mert ugye az oclsó fülesek mint doboz meg csőhangúak)

    Melyiket teszteljem neked?
    kép1 ezt lehet ismered is. elég ebay-os (THL)

    kép2

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák