Új hozzászólás Aktív témák

  • Vovi1

    aktív tag

    válasz tfalcon96 #57637 üzenetére

    Mert a gyár nem tudja azt szállítani, amit ígért. Az első szériában nem volt OTG, majd hardveres javítás után talán már van. Nem működik az Air gesture, ezt szoft probléma, de ezt sem tudták javítani. Pandavill honlapon ez áll:
    As to the iNew V3 smartphone, the official information updates to have the OTG function; but the LED Motion, aka Air Gesture is not available due to the software problems. We comfirmed the official information by testing our stock samples. The product video will show you this clearly. And a flip cover case will be sent to ALL ORDERS for free -Dec 30th, 2013
    ami fordítóval ezt jelenti: (gyengus a Bing)
    INew V3 smartphone, mint az a hivatalos információs frissítések OTG funkciót; de a LED mozgás, aka levegő gesztus nem érhető el, mert a szoftver problémák. Mi stilusához hivatalos információk az állomány minták vizsgálatával. A terméket videó megmutatja, ez egyértelmű. És a felhajtható fedelet eset lesz küldött-hoz minden MEGRENDELÉST ingyen -december 30-án, 2013

    Továbbá 10 napja semmiféle visszajelzés nincs, 2-3 nap alatt postázták volna, ha lenne raktáron. Szerintem a geek berágott és törli a céget a beszállítói listájáról. Már sok mindent rendeltem tőlük, de ilyen, hogy egy hónap után befejezik a forgalmazást nem tapasztaltam. A honlapukon futó óra - 14 óránál tart.

Új hozzászólás Aktív témák