Új hozzászólás Aktív témák

  • drr

    őstag

    Pár nap vívódás után leszűrődött bennem, hogy mit is szeretnék. Végre képben vagyok, kérlek titeket, osszátok meg velem a tapasztalataitokat!
    Tehát, szeretnék egy négymagos készüléket, aminek gumis a hátlapja, ne legyen hajlamos a kopásra és a lehető legkisebb fizikai méretekkel bírjon. Android 4.2, 1GB RAM, IPS panel, jó lenne GG :-). Jó lenne, ha egy napnál többet kibírna... A végső ár 170$.
    Ami tetszik, de nem tudom, hogy rendelkezik e a fentebb leírt elvárásokkal:
    Lenovo A820 - bár ez talán az egyik legnagyobb...
    THL W100 - ez állítólag csúszik
    Amoi N850
    Amoi N828
    Cubot GT99
    Imi X1S
    - talán ez felel meg a leginkább az ízlésemnek, de nem tudom csúszós-e és mennyire van mögötte közösség...
    Árban beleférne a Jiayu G3S is, de azt olvastam róla, hogy hajlamos a kopásra és hiába a GG, karcolódik erősen...
    És tetszik még az AMOI A862W is, bér az nem MTK procis és csak 4.1-es android fut rajta...

    Szóval a felsoroltak közül melyik mögött van a legnagyobb közösség, melyik a tapasztalatok alapján a legjobb és a fentebb leírt kritériumoknak melyik felel meg? Melyiket dobjam ki kapásból a listából?

    Előre is köszönöm mindenki válaszát! Biztos az agyára mentem pár embernek, de higgyétek el, napok óta ezen agyalok. Nagyon örülök, hogy végre leszűrtem magamban, mit is akarok! Legyetek szívesek segítsetek! :R

Új hozzászólás Aktív témák