Új hozzászólás Aktív témák

  • magyar közöny

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nemrég vettem egy kínai csodát, még pedig innen:
    http://www.aliexpress.com/item/4-3-smart-phone-ultra-thin-quad-core-mtk6589-4-1-1gram-dual-sim-dual-standby/778832437.html
    Tudom, tudom, hogy olcsó hús, stb., de nekem jól működött, igaz, nem 4-magos proci volt benne, "csak" egy MT6577-es (amit az AnTuTu benchmark Qualcomm 8xxx valahányasnak mutatott!), de 1g RAM, nagy kijelző (a honlapon 800x480-asnak írták, de az AnTuTu 1280x720-asnak mutatta :Y )
    A telón JB 4.1.2. futott, nagyon pöpec volt, csak nem volt rajta magyar nyelv. Ezért nekiálltam hegesztgetni (abszolút zöldfülüként), rootolni sikerült is, de már a cwm recovery felrakása is kifogott rajtam, ugyanis ehhez a típushoz semmi infót nem találtam a neten...
    Mérgemben megpróbáltam felrakni valami MT6575-ös recoveryt spflashtoollal, és azóta semmi, teljesen betéglásodott a telefon...
    Nem reagál semmilyen gombra, ha rádugom a gépre, nem tölt, a gép sem ismeri fel a telót...
    A (remélem, nem költői) kérdésem, hogy lát-e valaki még valami reményt az újraélesztésre?
    Cappa kolléga nagyon segítőkész volt, de nem jutottunk semmire, ha itt tudna valaki valamivel biztatni, örök hálám üldözné...

Új hozzászólás Aktív témák