Új hozzászólás Aktív témák

  • MAC72

    tag

    válasz cappa72 #15301 üzenetére

    Sikerült meggyógyítani a problémás telefonom!
    Köszönöm a lelkes segítséged!!

    Továbbá hálásan köszönöm a többieknek is a segítő hozzászólásokat!
    A factory reset segített. A telefon újra működik.
    No azért nem probléma mentesen.
    Próbaképpen feltelepítettem pár játékot. Csak egyszerű, kisebb terjedelműekre kell gondolni.
    Sajnos mindegyik rögtön kilép, nem indul.

    Jó hír viszont, hogy számítógéphez csatlakoztatva látom a belső SD tárolót is, így simán le tudtam a gépre menteni a a factory reset előtt készített mentésem.
    Ezt a mentést is vissza tudom állítani, de akkor ugyan úgy nem indul el a telefon, mint eddig.
    Sajnos a mentés egy hibás állapotról készült, ami miatt a hibát is vissza állítom.
    Tehát ez az út nem járható. Ha ki tudnám deríteni, hogy milyen hiba, esetleg játék vagy alkalmazás okozta a defektet, akkor esetleg orvosolható lenne a mentésem.
    A factory reset nem bántotta a belső tárolót, ezért rajta maradtak azok a mappák fájlok amik a programjaim, játékok egyebek részei voltak.
    Régebben, amíg működött a telefon app2sd alkalmazást használva sok mindent átmásoltam a belső sd-re.
    Ha ezt a belső tárolót leformázom, akkor a fent említett telepítési problémáim megoldódnak?
    Vagy valami mást is tennem kell? A recovery menüben van egy delete cache data menüpont (ha jól emlékszem valami ilyesmi) Ezt a törlést is meg kell tennem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák