Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz tibcsi0407 #131033 üzenetére

    Nem mindenkinek kell ultra kamera minőség. Mondjuk én is szeretem ha nem túl vacak a kamera, de nem esek kétségbe ha nem annyira. Többnyire QR olvasásra, dokumentálásra használom, nekem elég ha viszonylag közelről lehet fotózni vele. Nyomtatványok részletei, áramköri panelek, szétszerelés alatt álló készülékek dokumentálása a fő használat nálam, ha nem olyan piros az a vezeték vagy nem olyan zöld a panel, de látszik hogy mi hova van dugva/csavarozva akkor nekem jó. Lehetnek még olyanok, akiknek szintén nem elsődleges a kamera. Nálunk már a gyerek se csinál annyi cukiságot, nem ugrándozik olyan sokat, tekintve hogy októberben lesz 20 éves. Emiatt egy icipicit nekem is piszkálja a csőröm a készülék. Kicsit nagy, 4.7-5"-ban jobb lenne, de talán még a 73mm szélességet elviselném. A B20 is előnye, nem mintha nagyon kihasználnám, a mostani B20 nélküli is bőven jó. Ha valami annyira kell menet közben akkor kivárom lassúbb nettel és kész, egy waze vagy google térkép vagy forgalmi infót lekérő más navi meg még a belassított mobilneten is megy.
    De azért mégsem rendeltem még meg, mert jó lenne megint miui-s telefon. Most redmi2 pro van, a redmi 4a nekem nem hozna akkora előrelépést hogy annyi pénzt ráköltsek (pedig azon az áron jó vétel, ha nem lenne telóm vagy gyengébb akkor simán venném), a redmi note3 se túl nagy. Redmi4 prime lenne a legjobb, abból meg nincs b20-as. Igazából az se akkora tragédia, de az árakat meg felnyomták katasztrofálisan. Még láttam goldway-nél 137.9$-ért akcióban, de arról lemaradtam, már csak 149.9-ért volt. Addig törpöltem, hogy 159.9 lett belőle, utána meg a feketét még megtolták 10-15-20$-al, 180-190$ közt lenne kézben eu közvetítéssel. Közben meg pl. a Zuk Z2 már nem sokkal több, 210$ euból ingyen postával. Most meg a gearbest is akciózza 179.9$-ért, de ha azt elkapják a vámon akkor többre jön ki.
    Úgyhogy most pihi, nem kerget a tatár, a redmi2 még jól működik.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák