Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyborg

    őstag

    válasz Sanzaa #124236 üzenetére

    Én nem mondtam, hogy ebből válassz, csak, hogy én ezeket találtam, amit ajánlani merek:)

    Én is ódszkodtam, de be kell látni, hogy a kisebb gyártók nyitnak jobban ebbe az irányba(b20, nagy akksi) ,és el kell ismerni, hogy egyre jobb telókat csinálnak.

    Oukitel jó márka, a K6000PRO jó teló a tapasztalatok alapján.
    A Doogee szintén jó, ár érték arányban főleg.
    Az Y100PRO/PLUS-t sokan használják megelégedéssel itthon is, de abban nincs ujjlenyomatolvasó, gondolom az Y200 se sokkal rosszabb.
    THL T7 tulaj is akad a fórumon, szintén elégedettek.
    Az Elephonoknál kijelző foltosodásokat olvastam több típusnál, de nem a 8000-nél.
    Az UMI nem olyan rossz egyébként, de a GPS nem jó, vagy összeszerelési hibás, vagy mittomén, többen panaszkodnak. Pedig tökéletes lehetne, ráadásul az elején van az olvasó. A 4 mag még mindig elég szerintem mindenre, főleg FB-ra hölgyeknek:)

    Az X600 a kritériumaidak sehogy se felel meg. Ahhoz képest, hogy se B20, se ujjlenyomatolvasó, a heliox10-full hd kombó szempillantás alatt le fogja szívni azt a 3000-es akksit.

    Röviden hirtelen ennyi jutott eszembe:)

    Esetleg még Cubotéknál nézz szét, ha jól emlékszem, ott is van pár nagy akksis darab B20-szal,

    Nem hiszem, hogy rögtön meg fogod találni az igazit, én is hónapok óta nézelődök:)

Új hozzászólás Aktív témák